ساخت و فروش سوله قیمت مناسب | سوله دست دوم ارزان

برای آگاهی از اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب توجه بفرمایید .

بانک سوله ایران چگونه خود را معرفی میکند ؟


بانک سوله ایران با تجربه بسیاری که در حوزه ساخت سوله، فروش و خرید سوله دست دوم و... دارد به مشتریان این پیشنهاد را می دهد که در صورتی که خواهان دریافت خدمات کامل و به بهترین شکل ممکن می باشند حتما ازمزایای بانک سوله ایران استفاده کرده و خرید ، فروش و ساخت انواع اسکلت فلزی و... خود را به آن ها بسپارند .
کمپانی ساخت سوله ایران در حوزه طراحی، ساخت،نصب سوله های فلزی و سازنده سوله
در چشم انداز و رسالت پیش بینی شده خود در زمینه بهره گیری از فن آوری های نوین و دانش فنی  و تخصصی در زمینه ساخت سوله در بهترین قیمت، پرسنل خود در راستای ارتقاع کیفیت محصولات خود و رضایت مندی مشتریان و کارفرمایان گام برداشته و نگارش خود را مبتنی بر استقرار سیستم های نوین فنی سوله سازی، اجرایی و برنامه ریزی هدفمند و اقتصادی قرار داده تا به بهترین شکل ممکن فعالیت خود را در سطح کشور و جهان ارائه کند.
لازم به ذکر است که بانک سوله ایران برای جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود اقدام به ساخت سوله ارزان کرده است .


ساخت و فروش سوله قیمت مناسب

مراحل ساخت سوله های صنعتی به چه صورت می باشد؟


برای ساخت سوله مراحلی نیاز است که در ادامه بانک سوله ایران به آن می پردازد :
1.    طراحی
2.    ساخت
3.    نصب
4.    پوشش
5.    تاسیسات
6.    تجهیز سوله


طراحی سوله : در ابتدا کارشناسان از محل پروژه بازدید کرده و بر اساس نوع کاربری سازه و جغرافیای محل و مشاوره مهندسان صنایع و در نظر گرفتن کلیه امکانات و همچنین قابلیت فازهای توسعه ای ، محاسبه و طراحی صورت می گیرد.
برای این کار از نرم افزارهای مهندسی و تخصصی استفاده می شود و تمامی این مراحل کاربری سازه و جغرافیای محل و مشاوره مهندسان صنایع و در نظر گرفتن کلیه امکانات و همچنین قابلیت فازهای توسعه ای ، محاسبه و طراحی صورت می گیرد.

زمان بندی ساخت سوله : در این مرحله امور متره و برآورد مصالح جهت اعلام دقیق هزینه ساخت کامل و تامین منابع مالی و ارائه زمان بندی عملیات اجرایی صورت می گیرد.
ساخت اسکلت فلزی سوله در کارخانه : ساخت اسکلت سوله طبق برنامه های مهندسی و براساس اصول تخصصی انجام می شود.
 رنگ آمیزی: پس از ساخت سوله ، عملیات رنگ آمیزی با در نظر گرفتن نوع رنگ، تعداد لایه و ضخامت پوششی که مشتری اعلام میکند، انجام شده و سوله آماده می شود.

نصب سوله : پس از انجام مراحل قبل ، نصب سازه فلزی سوله انجام می گیرد. و این مرحله نیازمند دقت بسیار می باشد و هرگونه اشتباه در این بخش منجر به وارد شدن صدمات مالی و جانی غیرقابل جبران می گردد.پوشش سوله : عملیات نصب پوشش سقف سوله بوسیله موادی به نام ساندویچ پانل یا ورق گالوانیزه و پشم شیشه و توری مرغی با پیچ های سرمته ای ، پس از نصب سوله اجرا می شود.
دیوار کشی و کف سازی : بنا به طراحی انجام شده و نوع کاربری دیوارکشی و نصب پنجره و درب سالن و عملیات مش بندی و کف سازی انجام خواهد شد.
تاسیسات و برق : پس از آماده شده سوله مطابق نقشه های ارائه شده تاسیسات حرارتی ، برودتی ، آب ، فاضلاب ، هوای فشرده ، برق صنعتی ، روشنایی ، تهویه و ... اجرا میگردد.


قیمت ساخت سوله ارزان در بانک سوله ایران چقدر است ؟


بانک سوله ایران با توجه به نیاز روز جامعه به ارائه خدمات خود می پردازد و در همین راستا قصد دارد به جهت جلب رضایت مشتری ، سوله هایی با قیمت مناسب و با کیفیت بالا را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.
 می توانید جهت کسب اطلاعات در زمینه قیمت تمام شده ساخت  سوله با بانک سوله ایران تماس حاصل فرمایید و از قیمت ها باخبر شوید .
همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال و یا اگر نیاز به مشاوره دارید، می توانید از مشاوران زبده و کاردان در بانک سوله ایران کمک حاصل نمایید.