روش اجرای اسکلت فلزی

بانک سوله ایران چگونه خود را معرفی میکند ؟

روش اجرای اسکلت فلزی | برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.


بانک سوله ایران چگونه خود را معرفی میکند ؟


بانک سوله ایران با تجربه بسیاری که در حوزه ساخت سوله، فروش و خرید سوله دست دوم و... دارد به مشتریان این پیشنهاد را می دهد که در صورتی که خواهان دریافت خدمات کامل و به بهترین شکل ممکن می باشند حتما از خدمات آن ها استفاده کرده و خرید ، فروش و ساخت انواع اسکلت فلزی و... خود را به آن ها بسپارند .

قطعا همه افرادی که با مصالح ساخت و ساز بنا سر و کار دارند می دانند که برای ساخت اسکلت فلزی در کارخانه ها ابزار و لوازم خاصی لازم است و هر کارخانه ای قادر به تولید آن  نخواهد بود و هر گروهی با هر سطح فنی و دانشی  توانایی راه اندازی خط تولید را نخواهند داشت. در گام اول برای تولید کارخانه نیاز به سالن تولید مسقف دارد تا بتواند مراحل تولید را در فضایی قابل کنترل انجام دهد.

کارخانه ساخت اسکلت فلزی سوله ایران با بیش از 40 سال سابقه در خصوص ساخت اسکلت های فلزی و سوله های دست دوم  آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد

 

روش اجرای اسکلت فلزی.

مراحل ساخت فنداسیون ساختمان های اسکلت فلزی در بانک سوله ایران چگونه است؟


نکاتی که در زیر سازی پی باید در نظر گرفته شود به شرح زیر است :


در صورتی که یک اسکلت فلزی را بخواهیم به اجرا در آوریم ، در ابتدا باید نقشه فنداسیون را روی زمین پیاده کرد که برای این کار نیز باید جزئیات لازم در نقشه مشخص شود .و پس از آن مراحل اولیه  اجرایی شامل ساخت پی مناسب است که در کلیه پروژه ها تقریبا یکسان اجرا می شود
اجرا به صورت پله پله  و جز به جز صورت می گیرد  که ابتدا محل فنداسیون ستونها اجرا شده و در مرحله بعدی، پس از حفاری تدریجی ، اجزای دیگر دیوار سازی انجام می گیرد

.
چه نکات فنی و اجرایی مربوط به خاکریزی و زیرسازی فنداسیون با در نظر گرفته شود ؟



نکاتی که در خاکریزی و زیرسازی فنداسیون باید اجرا و در نظر گرفته شود بسیار مهم بوده و هرگونه بی دقتی در این امر می تواند خسارت جانی و مالی جبران ناپذیری را در پی داشته باشد .
بانک سوله ایران با استفاده و همکاری از افراد کارآزموده و ماهر این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که تمامی مراحل کار با دقت و با توجه به نکات ایمنی انجام شود.


از جمله این نکات می توان به موارد زیر اشاره کرد :

1.    در صورتی که محل با یک قنات متروکه برخورد کند ، باید روی قنات را با دال بتن محافظ پوشاند و یا پی تخت یا پی مرکب استفاده شود.
2.    ضخامت قشرهای خاکریز برای انجام تراکم 15 تا 20 سانتیمتر باید باشد.
3.    خاکریز و تراکم فقط برای محوطه سازی و کف سازی است و خاکریزی زیر فنداسیون مجاز نمی باشد.
4.    برای ایجاد تراکم، باید مقداری آب به خاک اضافه کرده و با غلتک های مناسب آن را متراکم کرد.
5.    چاههای متروکه با شفته مناسب پر می شوند.
6.    گاهی ممکن است ، برای حفظ زیر بتن مگر ، ناچار شوند زیر سازی فنداسیون انجام شود، اما ممکن است ضخامت زیر سازی ( حدود 30 سانتیمتر ) کم باشد ، در این صورت می توان با افزایش ضخامت بتن مگر زیر سازی را انجام داد و اگر ارتفاع زیر سازی زیاد باشد ، می توان با رعایت اصول فنی لاشه چینی سنگ با ملات ماسه سیمان انجام داد .


 
مهندسین بانک سوله ایران  نصب پیچهای مهاری ( بولت ) و صفحه کف ستونی  ( Baseplate  ) را چگونه انجام می دهند ؟


در اینجا مهندسین و متخصصین در ابتدا به دلایل استفاده از صفحه کف ستونی و بولت می پردازند :

ستونهایی که در یک ساختمان اسکلت فلزی وجود دارد ، نقش انتقال دهنده بارهای وارد شده را به فنداسیون را به عهده دارند.
ستون های فلزی با یک صفحه فلزی که از یک سمت با ستون و از سمت دیگر با بتن درگیر می شود و روی فنداسیون قرار میگیرد. صفحه ستون واسطه ای است که ضمن افزایش سطح تماس ستون با پی ، سبب می گردد توزیع نیروهای ستون در خد قابل تحمل برای بتن باشد.

نمونه کارهای ساخت اسکلت فلزی بانک سوله ایران :
جهت اطلاع از نمونه کارهای ساخت اسکلت فلزی بانک سوله ایران با دفتر مرکزی تماس حاصل نمایید.




قیمت ساخت اسکلت فلزی در بانک سوله ایران چقدر است ؟


جهت کسب اطلاعات در زمینه قیمت تمام شده ساخت اسکلت فلزی می توانید با بانک سوله ایران تماس حاصل فرمایید و از قیمت ها باخبر شوید .
همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال و یا اگر نیاز به مشاوره دارید، می توانید از مشاوران زبده و کاردان در بانک سوله ایران کمک حاصل نمایید.


برخی مطالب مرتبط با ساخت اسکلت فلزی که در سایت بانک سوله ایران قرار دارد:

روش اجرای اسکلت فلزی

ساخت اسکلت فلزی