مزایای اسکلت فلزی

 مزایای اسکلت فلزی در ساختمان سازی 


بانک سوله ایران چگونه خود را معرفی میکند ؟

بانک سوله ایران با تجربه بسیاری که در حوزه ساخت سوله، فروش و خرید سوله دست دوم و... دارد به مشتریان این پیشنهاد را می دهد که در صورتی که خواهان دریافت خدمات کامل و به بهترین شکل ممکن می باشند حتما از خدمات آن ها استفاده کرده و خرید ، فروش و ساخت انواع اسکلت فلزی و... خود را به آن ها بسپارند .

قطعا همه افرادی که با مصالح ساخت و ساز بنا سر و کار دارند می دانند که برای ساخت اسکلت فلزی در کارخانه ها ابزار و لوازم خاصی لازم است و هر کارخانه ای قادر به تولید آن  نخواهد بود و هر گروهی با هر سطح فنی و دانشی  توانایی راه اندازی خط تولید را نخواهند داشت. در گام اول برای تولید کارخانه نیاز به سالن تولید مسقف دارد تا بتواند مراحل تولید را در فضایی قابل کنترل انجام دهد.

مزایای اسکلت فلزی

از کاربردهای اسکلت فلزی می توان به موارد زیر اشاره کرد:


از اسکلت فلزی  میتواند برای ساخت ساختمان ها و برج های عظیم، کارخانجات، سوله های فلزی، ساختمان های مسکونی و بسیاری از بناهای ساختمانی مورد استفاده قرار گیرد.
مطمئنا کمتر کسی است که سازه های فلزی عظیم الجثه را ندیده باشد . اما شاید کمتر راجع به مزایای اسکلت فلزی مطلبی خواند ویا اطلاعاتی داشته باشیم.


در ادامه، بانک سوله ایران به قسمتی از این مزایا می پردازد:


1)    در مرحله اول می توان به مقومت بالای آن اشاره کرد، همه میدانیم که مقاومت فولاد بالا بوده و این موضوع در ساختن ساختمن هایی که برروی زمین های سست احداث می شوند و نیز ساختمان های بلند ، از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد .
2)    شکل پذیری :یکی از خواص مهمی که اسکلت فلزی دارد ، قدرت شکل پذیری آن است و توانایی تحمل نیروهای دینامیکی و ضربه ای را دارند.
3)    مقاومت متعادل مصالح : مقاومت فولاد در مقابل کشش و فشار یکسان و در برش نیز خوب و نزدیک به کشش و فشار است. در تغییر وضع بارها، نیروی وارده، فشاری و کششی قابل تعویض بوده و مقاطع به خوبی عکس العمل نشان می دهند.
4)    خواص یکنواخت :  فولاد تحت نظارت متخصصین به صورت کاملا دقیق انجام می شود.
5)    دوام:  فولاد از دوام بسیار خوبی برخوردار است. در  صورتی که در نگهداری ساختمان فلزی دقت کافی صورت گیرد، برای سالیان متمادی قابل استفاده و بهره برداری خواهد بود .
6)    وزن کم : ‌میانگین وزن اسکلت فولادی بین 250 تا 390 کیلوگرم بر مترمربع و یا 80 تا 130 کیلوگرم بر مترمکعب است .
7)    سرعت اجرا : سرعت نصب قطعات فلزی نسبت دیگر موارد بسیار بالاتر می  باشد.
8)    پرت مصالح :  به دلیل ساخت اسکلت فلزی در کارخانه، می توان گفت میزان هدر رفتن مصالح بسیار کم میباشد.
9)    اشغال فضا
10)    خواص ارتجاعی
11)    امکان مقاوم سازی
12)    پیوستگی مصالح
13)    شرایط آسان ساخت و نصب


 
برای ساخت اسکلت فلزی در کارخانه ها ابزار و لوازم خاصی لازم است و هر کارخانه ای قادر به ساخت اسکلت فلزی نخواهد بود و هر گروهی با هر سطح فنی و دانشی  توانایی راه اندازی خط تولید اسکلت فلزی را نخواهند داشت.

حوزه فعالیت
بانک سوله ایران در حوزه ساخت اسکلت فلزی ارائه دهنده خدماتی نظیر :
•    سازنده انواع اسکلت فلزی جوشی
•    اسکلت فلزی پیچ و مهره ای تناژهای سبک و سنگین
•    نصب اسکلت فلزی
•      تقویت اسکلت فلزی وتامین نیروی انسانی


بانک سوله ایران با تیم فعال و متخصص خود در هدف ساخت انواع اسکلت های فلزی و مخزن وسوله در کاربری های مختلف وبا سابقه کاری سعی در جهت خدمت به سرمایه گذاران و هموطنان محترم می باشد .
لازم به ذکر است بانک سوله ایران با تجهیزاتی که دارد ساخت اسکلت فلزی در محل ساخت و یا در کارگاه های مجهز از گروه های کارگری ماهر و با تجربه و
تجهیزات  روز مورد نیاز ازقبیل دستگاه های جوش رکتی فایرو اینورتر، دستگاه های جوش  زیرپودری ، دستگاه های جوش تحت پوشش گازدستگاه های برش  دستگاه های برش ریلی ودیزل هاو دستگاه های سوراخ کاری...) سعی در جهت ارائه هرچه بهتر خدمات به مراجعه کنندگان محترم می باشد .

 

نمونه کارهای ساخت اسکلت فلزی بانک سوله ایران :


جهت اطلاع از نمونه کارهای ساخت اسکلت فلزی بانک سوله ایران می توانید به بخش تماس با ما حاصل نمایید.

 قیمت ساخت اسکلت فلزی در بانک سوله ایران چقدر است ؟

جهت کسب اطلاعات در زمینه قیمت تمام شده ساخت اسکلت فلزی می توانید با بانک سوله ایران تماس حاصل فرمایید و از قیمت ها باخبر شوید .
همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال و یا اگر نیاز به مشاوره دارید، می توانید از مشاوران زبده و کاردان در بانک سوله ایران کمک حاصل نمایید.

دیگر مطالب مرتبطی که در سایت بانک سوله ایران موجود می باشد :

مزایای اسکلت فلزی

روش اجرای اسکلت فلزی

ساخت سوله در اراک