قیمت ساخت اسکلت فلزی در کرج

قیمت ساخت اسکلت فلزی در شهر کرج بسته به نوع اتصالات واندازه سازه تعیینمی گردد.

ساخت اسکلت فلزی در کرج


اسکلت های فلزی سازه هایی هستند که از آنها میتوان در ساخت برج های عظیم نظیر صنایع نفت گاز تا سوله های کوچک و ساختمان های مسکونی استفاده شود . اسکلت فلزی بسته ای متشکل از ستونها و تیرها ( افقی یا شیب دار ) است. هر کرج در تمامی موارد ذکر شده دارای نمونه هایی است، از این رو قیمت ساخت اسکلت فلزی در کرج از اهمیت بالایی برخوردار است. سازه های اسکلت فلزی شرکت بانک سوله ایران به دو روش به یکدیگر متصل میگردند: 1- اتصال پیچ و مهره ای 2-اتصال جوشی. به طوری کلی امروزه استفاده از سازه هاي با اتصالات پیچ و مهره اي به عنوان پایه و اساس در اسکلت های فلزی شناخته شده است زیرا در این نوع از اتصال نیاز به جوشکاری زمان نصب نداشته و سرعت نصب این سازه ها بالا می رود و به علت حذف قیمت جوشکاری هزینه کمتری دارد. کیفیت ساخت و نصب اسکلت فلزی بالاترین تاثیر را در قیمت تمام شده اسکلت فلزی در شهر کرج دارد.


ساخت اسکلت فلزی پیچ و مهره ایی در کرج


ساخت اسکلت فلزی در کارخانه و نصب آن در محل شامل مراحل مختلفی است. ابتدا مهندسین و کارشناسان شرکت به دقت به طراحی سازه و تهیه نقشه میپردازند (طراحی اسکلت فلزی) این نقشه ها باعث می شوند اجرای پروژه به صورت دقیق و کاملا بدون نقص انجام شود. در مرحله بعد اسکلت فلزی در کارخانه تولید می شود ، در این مرحله دقت میشود که هم در نقشه طراحی شده خللی ایجاد نشود و هم سازه تولیدی متناسب با نیاز کارفرما باشد. در مرحله بعد نوبت به نصب سازه میرسد ابتدا سازه به محل منتقل میشود و سپس چون به طور کامل مرحله جوشکاری حذف شده است به سرعت نصب میگردد. یکی از برترین ویژگی ها اسکلت های فلزی با اتصالات پیچ و مهره ای ضد زنگ بودن این آنها است. در سازه‌های پیچ و مهره‌ای قبل از رنگ آمیزی قطعات توسط دستگاه‌های سندبلاست و وایربرس تحت نظر واحد کنترل کیفی زنگ زدایی می‌شوند که در سازه‌های جوشی این عملیات انجام نمی‌گردد و همچنین در سازه‌های جوشی بجای رنگ غنی از روی که در سازه‌های پیچ و مهره‌ای استفاده می‌شوند، ضد زنگ بکار می‌رود که این امر باعث خوردگی سریع سازه می‌شود.


مزیت استفاده از اسکلت فلزی در کرج


مزیت هایی برای ساخت اسکلت فلزی در کرج تعریف گردیده است به نحوی که علاوه بر ساختمان سازی کاربرد های این سازه فلزی را بالا برده است. این مزایا به شرح زیر است:
1- استحکام و خواص خوب مکانیکی و مقاومت بالاب فولاد در کشش و فشار
2- امکان تولید این اسکلت های فلزی به صورت پیش ساخته (ساخت اسکلت فلزی پیش ساخته)
3- امکان توسعه در صورت نیاز
4- قابلیت کاربرد در ارتفاع زیاد (ساخت اسکلت فلزی دو طبقه و چند طبقه)
5- سرعت نصب و اشغال کمتر
6- علاوه بر موارد فوق الذکر به دلیل تولید در کارخانه و شرایط بهتر کنترل کیفیت مشخصات بهتری نسبت به بتن و سایر مصالح بنایی دارد.


قیمت تمام شده ساخت اسکلت فلزی در کرج


برای محاسبه قیمت ساخت اسکلت فلزی توجه به شرایط اقلیمی الزامی است .باید توجه داشت ساخت اسکلت فلزی در کرج یا تهران تفاوت زیادی با ساخت اسکلت فلزی در شمال و یا مناطق خشک کویری دارد. تعیین هزینه ساخت اسکلت فلزی در کرج به عوامل مختلفی نظیر وزن آهن مصرفی، هزینه جوشکاری یا قطعات اتصال پیچ و مهره ، هزینه نصب اسکلت فلزی در محل و ... باتوجه به عوامل ذکر شده ساخت اسکلت فلزی بسته به نوع مصرف متفاوت است. بانک سوله ایران آماده ارائه ساخت اسکلت فلزی در شهرک های مختلف صنعتی زیر در کرج می باشد:
قیمت ساخت اسکلت فلزی در شهرک صنعتی بهارستان
قیمت ساخت اسکلت فلزی در شهرک صنعتی سیمین دشت
قیمت ساخت اسکلت فلزی در شهرک صنعتی سپهر نظرآباد
قیمت ساخت اسکلت فلزی در شهرک صنعتی هشتگرد
قیمت ساخت اسکلت فلزی در شهرک صنعتی اشتهارد
قیمت ساخت اسکلت فلزی در شهرک صنعتی نظرآباد
قیمت ساخت اسکلت فلزی در ناحیه صنعتی کوثر اشتهارد
قیمت ساخت اسکلت فلزی در منطقه کارگاهی زیبا دشت
قیمت ساخت اسکلت فلزی در منطقه صنعتی ماهدشت


قیمت ساخت اسکلت جوشی در کرج


به طور کلی هرچقدر کیفیت ساخت و مواد اولیه در قطعات اسکلت فلزی بالا باشد اما در نصب و مونتاژ آن کیفیت وجود نداشته باشد باز هم محصول نهایی از کیفیت پایینی برخوردار است. کار با کیفیت در شهر کرج مستلزم صرف هزینه در مدت زمان لازم است، در انجام هر کار میان فعالیتهای صورت گرفته و کیفیت آن رابطه ی مستقیم وجود دارد. در اجرای اسکلت های فلزی اتصالات از اهمیت بالایی برخوردار هستند. حتی در مواردی که از اسکلت فلزی با اتصالات پیج و مهره استفاده می شود بازم هم جوشکاری در بعضی قطعات انجام می شود. اما آنچه که حائز اهمیت است قیمت جوشکاری در شهر کرج است. قیمت جوشکاری به عوامل زیادی نظیر طرح و پروژه، نیروی کار ماهر، دستگاه جوش و الکترود بستگی دارد. در شرکت بانک سوله ایران سعی شده است تا قیمت اسکلت فلزی نصب شده در کرج در پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت باشد به همین جهت این شرکت به قیمت جوشکاری و کیفیت آن و تمامی عوامل موثر در آن توجه کرده است.

از دیگر کاربرد های بانک سوله ایران در کرج:

قیمت ساخت اسکلت فلزی در کرج

قیمت ساخت اسکلت فلزی در کرج

 ساخت و نصب اسکلت های فلزی

ساخت اسکلت فلزی در چابهار