ساخت اسکلت فلزی پیچ و مهره ای

اسکلت فلزی پیچ و مهره ای

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اسکلت فلزی پیچ و مهره ای به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.


دلیل پیشنهاد بانک سوله ایران برای ساخت اسکلت فلزی ساختمان چیست ؟

پیشنهاد ما بانک سوله ایران است زیرا :
بانک سوله ایران با تیم فعال و متخصص خود در هدف جلب رضایت مشتریان و ارائه خدمات هرچه بهتر به سرمایه گذاران و هموطنان محترم تلاش می کند.
لازم به ذکر است بانک سوله ایران با تجهیزاتی که دارد ساخت انواع اسکلت فلزی در محل ساخت و یا در کارگاه های مجهز از گروه های کارگری ماهر و با تجربه و تجهیزات  روز مورد نیاز، ازقبیل دستگاه های جوش رکتی فایرو اینورتر، دستگاه های جوش  زیرپودری ، دستگاه های جوش تحت پوشش گازدستگاه های برش دستگاه های برش ریلی ودیزل ها و دستگاه های سوراخ کاری...) سعی در خدمت به مراجعه کنندگان محترم می باشد .

اسکلت فلزی پیچ و مهره ای
ساخت اسکلت فلزی با دیدگاه تحلیلی در بانک سوله ایران به چه شکل می باشد ؟


بدون شک همه افرادی که با مصالح ساخت و ساز بنا سر و کار دارند با اسکلت فلزی و ساخت و ساز و روند تولید و ساخت اسکلت های فلزی آشنا هستند .
از اسکلت فلزی می توان برای ساخت انواع کارخانه ها ، برج های غول آسا ، انواع سوله های فلزی ، ساختمان های تجاری و مسکونی و... استفاده شود.
مطمینا همه افراد این سازه های فلزی که گاهی بسیار عظیم الجثه می باشند ، را دیده اند.
اما اطلاعات کمی درباره ساخت اسکلت فلزی و مراحل تولید آن در اختیار دارند.
لازم به ذکر است که برای ساخت اسکلت فلزی در کارخانه ها ، ابزار و لوازم خاص و منحصر به فردی نیاز است و هر کارخانه قادر به ساخت اسکلت فلزی نخواهد بود و هر گروهی با هر سطح فنی و دانشی  توانایی راه اندازی خط تولید اسکلت فلزی را نخواهند داشت. اما بانک سوله ایران با استفاده از تجهیزات و با همکاری افراد متخصص و کارآزموده ، به مشتریان خود این اطمینان را می دهد که در این زمینه به بهترین شکل به ارائه خدمات می پردازد .
در مرحله اول ، باید یک سالن تولید مسقف برای تولید نیازمند است تا بتوان مراحل تولید و ساخت اسکلت فلزی را در فضایی قابل کنترل انجام شود
خوب است بدانید سازه های فلزی ساختمانی اغلب پیچ و مهره ای و گاهی در قطعات با ابعاد کوچکتر جوشی هستند یعنی اتصال قطعات از طریق جوشکاری انجام می شود.
 ساخت  اسکلت فلزی  اعم از جوشی و یا پیچ و مهره ای بر اساس نقشه تایید شده با ورق و آهن آلات مرغوب و تعیین شده توسط مهندس محاسب در کارخانه ساخت اسکلت فلزی بانک سوله ایران انجام می شود.
کارخانه ساخت اسکلت فلزی بانک سوله ایران با بیش از 40 سال سابقه در خصوص ساخت اسکلت های فلزی و سوله های دست دوم و.. در خدمت هموطنان می باشد.

انواع اسکلت فلزی ساختمان در بانک سوله ایران :

با توجه به وضعیت جغرافیایی ،طرح سازه ، بوجه در نظر گرفته شده ، اسکلت های ساختمانی و نحوه اجرا ، انواع آن ها متفاوت خواهد بود .
کمپانی بانک سوله ایران آماده ی اجرای انواع اسکلت ساختمانی از جمله: بتنی، فلزی، پیچ و مهره و … می باشد.  فقط کافی است با ما جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
از نظر متخصصین بانک سوله ایران اسکلت فلزی ساختمانی خوب است که : مفید ، قابل استفاده ، محكم و بادوام ، از نظر اقتصادی کم هزینه و با زمین و شرایط محیطی هماهنگ  باشد.


1.    ساختمان اسکلت فلزی از نوع ( جوشی )
در این نوع سازه ، از پروفیل های فولادی استفاده می شود و اتصالات آن در ایران معمولا با استفاده از جوش می باشد .
 
2.    اسکلت های پیچ و مهره ی:
مزایای ساخت اسکلت فلزی پیچ و مهره ای نسبت به سایر اسکلت ها به شرح زیر است  :


•    سرعت اجرا : سرعت اجرای بالاتری دارد .
•    سرعت نصب : بدلیل حذف کامل جوشکاری در محل نصب سازه ، سرعت نصب آن بالا تر است.
•    كيفيت ساخت :  كيفيت ساخت سازه با توجه به امكانات موجود در كارخانه و طبق نقشه های طراحی شده و تحت نظارت واحد كنترل كيفی قابل مقايسه با سازه های جوشی كه در محل نصب سازه ساخته می شوند نمي باشد .
•    پرت مصالح : در ساختمان پیچ و مهره ای امکان اضافه کردن مقاطع سبک تر و با مقاومت بیشتر وجود دارد و در این صورت استفاده از ورق در ساخت مقاطع پرت آهن آلات به حداقل خواهد رسید.
•    ایمنی و پایداری سازه: از نظر ایمنی و پایداری کیفیت بیشتری در برابر زلزله و نیروهای جانبی دارد .
•    هزینه کمتر: به لحاظ اقتصادی هزینه کمتری خواهد داشت .
•    عدم نیاز به فضای کار: این سازه قابلیت اجرا در شلوغ ترین و کم حجم ترین موقعیت ها را دارد .
•    خوردگی سازه: در این سازه بدلیل قابلیت رنگ آمیزی قطعات توسط داستگاه های مخصوص به نام سندبلاست و وايربرس که تحت نظر واحد کنترل کیفی زنگ زدایی ، انجام می شود .
•    امکان استفاده در مدیریت حوادث: بدلیل قابلیت جابجایی این نوع از سازه ها ، نصب آن در مناطق بحران زده مانند زلزله و سیل امکان پذیر است .


قیمت ساخت اسکلت فلزی پیچ و مهره ای در بانک سوله ایران چقدر است ؟


جهت کسب اطلاعات در زمینه قیمت تمام شده ساخت اسکلت فلزی می توانید
به بخش تماس با ما بانک سوله ایران مراجعه فرمایید و از قیمت ها باخبر شوید .
همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال و یا اگر نیاز به مشاوره دارید، می توانید از مشاوران زبده و کاردان در بانک سوله ایران کمک حاصل نمایید.

برخی مطالب مرتبط با ساخت اسکلت فلزی که در سایت بانک سوله ایران قرار دارد :
روش اجرای اسکلت فلزی