مراحل ساخت سوله های صنعتی

برای آگاهی از اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب توجه بفرمایید .


بانک سوله ایران چگونه خود را معرفی میکند ؟


بانک سوله ایران با تجربه بسیاری که در حوزه ساخت سوله، فروش و خرید سوله دست دوم و... دارد به مشتریان این پیشنهاد را می دهد که در صورتی که خواهان دریافت خدمات کامل و به بهترین شکل ممکن می باشند حتما ازمزایای بانک سوله ایران استفاده کرده و خرید ، فروش و ساخت انواع اسکلت فلزی و... خود را به آن ها بسپارند .
کمپانی ساخت سوله ایران در حوزه طراحی، ساخت،نصب سوله های فلزی و سازنده سوله
در چشم انداز و رسالت پیش بینی شده خود در زمینه بهره گیری از فن آوری های نوین و دانش فنی  و تخصصی در زمینه ساخت سوله در بهترین قیمت، پرسنل خود در راستای ارتقاع کیفیت محصولات خود و رضایت مندی مشتریان و کارفرمایان گام برداشته و نگارش خود را مبتنی بر استقرار سیستم های نوین فنی سوله سازی، اجرایی و برنامه ریزی هدفمند و اقتصادی قرار داده تا به بهترین شکل ممکن فعالیت خود را در سطح کشور و جهان ارائه کند.


مراحل ساخت سوله های صنعتی

مراحل ساخت سوله های صنعتی به چه صورت می باشد؟


برای ساخت سوله مراحلی نیاز است که در ادامه بانک سوله ایران به آن می پردازد :
1.    طراحی
2.    ساخت
3.    نصب
4.    پوشش
5.    تاسیسات
6.    تجهیز سوله


طراحی سوله : در ابتدا کارشناسان از محل پروژه بازدید کرده و بر اساس نوع کاربری سازه و جغرافیای محل و مشاوره مهندسان صنایع و در نظر گرفتن کلیه امکانات و همچنین قابلیت فازهای توسعه ای ، محاسبه و طراحی صورت می گیرد.
برای این کار از نرم افزارهای مهندسی و تخصصی استفاده می شود و تمامی این مراحل کاربری سازه و جغرافیای محل و مشاوره مهندسان صنایع و در نظر گرفتن کلیه امکانات و همچنین قابلیت فازهای توسعه ای ، محاسبه و طراحی صورت می گیرد.

زمان بندی ساخت سوله : در این مرحله امور متره و برآورد مصالح جهت اعلام دقیق هزینه ساخت کامل و تامین منابع مالی و ارائه زمان بندی عملیات اجرایی صورت می گیرد.
ساخت اسکلت فلزی سوله در کارخانه : ساخت اسکلت سوله طبق برنامه های مهندسی و براساس اصول تخصصی انجام می شود.
 رنگ آمیزی: پس از ساخت سوله ، عملیات رنگ آمیزی با در نظر گرفتن نوع رنگ، تعداد لایه و ضخامت پوششی که مشتری اعلام میکند، انجام شده و سوله آماده می شود.

نصب سوله : پس از انجام مراحل قبل ، نصب سازه فلزی سوله انجام می گیرد. و این مرحله نیازمند دقت بسیار می باشد و هرگونه اشتباه در این بخش منجر به وارد شدن صدمات مالی و جانی غیرقابل جبران می گردد.پوشش سوله : عملیات نصب پوشش سقف سوله بوسیله موادی به نام ساندویچ پانل یا ورق گالوانیزه و پشم شیشه و توری مرغی با پیچ های سرمته ای ، پس از نصب سوله اجرا می شود.
دیوار کشی و کف سازی : بنا به طراحی انجام شده و نوع کاربری دیوارکشی و نصب پنجره و درب سالن و عملیات مش بندی و کف سازی انجام خواهد شد.
تاسیسات و برق : پس از آماده شده سوله مطابق نقشه های ارائه شده تاسیسات حرارتی ، برودتی ، آب ، فاضلاب ، هوای فشرده ، برق صنعتی ، روشنایی ، تهویه و ... اجرا میگردد.
قیمت ساخت سوله صنعتی در بانک سوله ایران چقدر است ؟


جهت کسب اطلاعات در زمینه قیمت تمام شده ساخت  سوله صنعتی می توانید با بانک سوله ایران تماس حاصل فرمایید و از قیمت ها باخبر شوید .
همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال و یا اگر نیاز به مشاوره دارید، می توانید از مشاوران زبده و کاردان در بانک سوله ایران کمک حاصل نمایید.