ساخت سوله سبک

برای آگاهی از نحوه ساخت سوله سبک به ادامه مطلب توجه نمایید.

 

سوله های سبک محصول بانک سوله ایران با طراحی انحصاری بدون نیاز به فنداسیون ، با کاربری متنوع و نصب فوری ، محصولی استثنایی در جهت جلب رضایت مشتریان گرامی از سراسر ایران می باشد .


چرا بانک سوله ایران  را پیشنهاد می کنیم ؟


کمپانی بانک سوله ایران با تجربه بسیاری که در حوزه ساخت سوله در انواع مختلف ، فروش و خرید سوله دست دوم و... دارد به مشتریان این پیشنهاد را می دهد که در صورتی که خواهان دریافت خدمات کامل و به بهترین شکل ممکن می باشند حتما ازمزایای بانک سوله ایران استفاده کرده و خرید ، فروش و ساخت انواع سوله و... خود را به آن ها بسپارند .
بانک سوله ایران در حوزه طراحی، ساخت و نصب  انواع سوله ، در چشم انداز و رسالت پیش بینی شده خود در زمینه بهره گیری از فن آوری های نوین و دانش فنی  و تخصصی در زمینه ساخت سوله در بهترین قیمت، پرسنل خود در راستای ارتقاع کیفیت محصولات خود و رضایت مندی مشتریان و کارفرمایان گام برداشته و نگارش خود را مبتنی بر استقرار سیستم های نوین فنی سوله سازی، اجرایی و برنامه ریزی هدفمند و اقتصادی قرار داده تا به بهترین شکل ممکن فعالیت خود را در سطح کشور و جهان ارائه کند.

 

ساخت سوله سبک

 


سوله های سبک چه ویژگی هایی دارند؟


1.    مهمترین ویژگی سوله سبک این است که نیاز به فنداسیون ندارد. برخی از مراحل نظیر : خاک برداری ، مسطح کردن، ریختن مگر ، چیدن آجر برای قالب ، آرماتور بندی و بتن ریزی حذف می شود.
2.    دومین مزیت که از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد ، صرفه جویی در هزینه ها است. باحذف کردن فنداسیون مبالغ قابل توجهی در هزینه های شما صرفه جویی می شود. همچنین ساختار خود سوله هم به گونه ای می باشد که قیمت سوله های معمولی قابل رقابت با آن نمی باشد.

3.    از جمله ویژگی هایی که بسیاری از افراد به آن حساسیت نشان می دهند ، مدت زمان پروژه می باشد. همه افراد خواهان این هستند که پروژه در زمان کوتاهی تمام شود . سوله های سبک این ویژگی را دارند و باعث کوتاه شدن زمان پروژه می باشند. علاوه برآن ساختار سوله های سبک بانک سوله ایران به صورتی است که در زمان بسیار کوتاهی در محل نصب و آماده بهره برداری می گردد.
4.    مقاومت در برابر زلزله از دیگر مزیت آن می باشد. سازه انعطاف پذیر سوله های سبک ، انحصاری بانک سوله ایران بوده و به سازه توان مقاومت زیادی در برابر رانش زمین می دهد.
5.    سوله های سبک را می توان به راحتی جمع آوری و در نقطه مورد نظر دیگر برپا نمود ( بنابراین قابلیت جابجایی آسانی دارند ). به این دلیل می توان از این سازه ها برای مجهز کردن کارگاه ها ، اسکان کارگران، احداث کمپ برای نهادها و شرکت ها استفاده کرد .
6.    این سوله های سبک قابلیت اتصال از پهلو و ایجاد سالن های با عرض 20 متر ، 30 متر ، 40 متر و ... را دارند.

 


از سوله های سبک چه بهره برداری هایی می شود ؟1.    می توان سایت هایی برای کارگاه ،انبار ، سالن و ... احداث کرد.
2.    بسیار عالی و مناسب برای تجهیز کارگاه پیمانکاران
3.    با استفاده از پارتیشن داخلی و سقف کاذب می توان با قیمت کمتر ، فضاهای اداری بسیار مناسبتر از کانکس ایجاد نمود.
4.    برای فضاهای موقت یا حتی دائمی ارگان ها ، نهادها و کمپ ها بسیار مناسب می باشد.
5.    برای تعمیرگاه ها ، نمایشگاه ها ، میادین تره بار و... بسیار مناسب می باشد .
6.    سوله های سبک ، سازه ای مناسب و ایده آل برای رستوران های بین راهی ، سفره خانه ها و... می باشند.
7.    با استفاده از دکورهای مناسب و دیوارکشی ، می توان فضاهای مسکونی و آموزشی بسیار عالی احداث کرد .


قیمت ساخت سوله سبک در بانک سوله ایران چقدر است ؟


با توجه به نوع مواد تشکیل دهنده آن ، قیمت سوله ها متفاوت می باشد. بانک سوله ایران در جهت کسب رضایت مشتریان خود اقدام به ساخت سوله هایی با قیمت مناسب کرده است، لذا توصیه می شود جهت کسب اطلاعات در زمینه قیمت تمام شده ساخت  سوله مورد نظر خود ، با بانک سوله ایران تماس حاصل فرمایید و از قیمت ها باخبر شوید .
همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال و یا اگر نیاز به مشاوره دارید، می توانید از مشاوران زبده و کاردان در بانک سوله ایران کمک حاصل نمایید.

دیگر مطالبی که در سایت بانک سوله ایران وجود دارد :

ساخت سوله سبک
مراحل ساخت سوله های صنعتی
ساخت و فروش سوله قیمت مناسب
سوله دست دوم
نحوه ساخت سوله