نحوه ساخت سوله در بانک سوله ایران

نحوه ساخت سوله در بانک سوله ایران

جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب توجه فرمایید

 بانک سوله ایران چگونه خود را معرفی میکند ؟


بانک سوله ایران با تجربه بسیاری که در حوزه ساخت سوله در انواع مختلف ، فروش و خرید سوله دست دوم و... دارد به مشتریان این پیشنهاد را می دهد که در صورتی که خواهان دریافت خدمات کامل و به بهترین شکل ممکن می باشند حتما ازمزایای بانک سوله ایران استفاده کرده و خرید ، فروش و ساخت انواع سوله و... خود را به آن ها بسپارند .
کمپانی ساخت سوله ایران در حوزه طراحی، ساخت و نصب سوله ، در چشم انداز و رسالت پیش بینی شده خود در زمینه بهره گیری از فن آوری های نوین و دانش فنی  و تخصصی در زمینه ساخت سوله در بهترین قیمت، پرسنل خود در راستای ارتقاع کیفیت محصولات خود و رضایت مندی مشتریان و کارفرمایان گام برداشته و نگارش خود را مبتنی بر استقرار سیستم های نوین فنی سوله سازی، اجرایی و برنامه ریزی هدفمند و اقتصادی قرار داده تا به بهترین شکل ممکن فعالیت خود را در سطح کشور و جهان ارائه کند.


سوله چیست ؟

نحوه ساخت سوله در بانک سوله ایران
سازه های فلزی شیب داری که طبق محاسبات فنی و مهندسی خاص طراحی و ساخته می شوند را با نام سوله شناخته شده هستند. این نوع سازه ها را در کارخانه ها، آشیانه های هواپیما، سالن های ورزشی، انبارهای مختلف، مرغداری ها و...مورد استفاده قرار می گیرند.


سوله از چه اجزایی تشکیل شده است ؟


اجزای تشکیل دهنده سوله توسط متخصصین ساخت سوله ایران در ادامه ذکر شده است :
1.    ستون
2.    رفتر( فریم )
3.    پرلین ( پروفیل Z و C  )
4.    استرات
5.    بادبند
6.    سگراد (میل مهار )
7.    نبشی سینه بند
8.    سایه بان
9.    ستون وال پست
10.    پیچ و مهره


سوله به اشکال مختلفی طراحی و ساخته می شود .
سوله ها عمدتا کاربرد صنعتی دارند و به این دلیل از نظر طراحی با سایر سازه ها متفاوت می باشد. قاب ها در این نوع سازه ها داری شیب می باشند و دهانه ها نیز نسبت به سایر سازه ها بزرگتر می باشد.

ابعاد تیرها و ستون ها در سوله ها بسیار بزرگ می باشند ، لذا جهت اجرای این سازه نمیتوان از پروفیل های موجود در بازار استفاده نمود و باید اقدام به ساخت آن ها کرد که اصطلاحا به آن تیر ورق میگویند .در کمپانی ساخت سوله ایران ، سوله ها در چه انواعی ساخته می شود ؟سوله ها دارای انواع مختلفی می باشند ، که تمامی آن ها و با توجه به درخواست مشتری در کمپانی سوله ایران ، توسط متخصصین و افراد کارآزموده قابل ساخت است.


از جمله این سوله ها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

1- سوله های دو یا چند دهانه با ستون مشترک به صورت ۸۸ یا ۸۸۸ یا ۸۸۸۸

2- سوله های دو دهانه به صورت ۸۸

3- سوله های تک دهانه به صورت ۸

4- سوله های قوسی

5- سوله های چند ضلعی


از دیگر اقداماتی که در کمپانی ساخت سوله ایران انجام می شود :


•    ساخت سوله صنعتی
•    ساخت سوله سبک
•    ساخت سوله با قیمت مناسب
•    ساخت سوله مرغداری
•    ساخت سوله در شهرستان های مختلف
•    و...قیمت ساخت سوله در بانک سوله ایران چقدر است ؟


با توجه به گستردگی انواع سوله ها و مواد تشکیل دهنده آن ، قیمت سوله ها متفاوت می باشد. بانک سوله ایران در جهت کسب رضایت مشتریان خود اقدام به ساخت سوله هایی با قیمت مناسب کرده است، لذا توصیه می شود جهت کسب اطلاعات در زمینه قیمت تمام شده ساخت  سوله مورد نظر خود ، با بانک سوله ایران تماس حاصل فرمایید و از قیمت ها باخبر شوید .
همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال و یا اگر نیاز به مشاوره دارید، می توانید به بخش تماس با ما بانک سوله ایران مراجعه فرمایید.


برخی مطالب مرتبط با ساخت سوله که در سایت بانک سوله ایران قرار داده شده است :

مراحل ساخت سوله های صنعتی

ساخت و فروش سوله قیمت مناسب

فروش سوله دست دوم در شیراز