ساخت سوله مرغداری

ساخت سوله مرغ داری

برای اطلاعات بیشتر درباره ساخت سوله مرغ داری به ادامه مطلب مراجعه کنید .

 

چرا بانک سوله ایران را پیشنهاد می کنیم ؟


بانک سوله ایران با سابقه ای که دارد در طول سالیان متمادی بدست آورده ، تمام تلاش خود را در جهت جلب رضایت مشتریان کرده است و در این سال ها توانسته نامی نیک از خود برجای گذارد.


ساخت سوله مرغ داری در بانک سوله ایران چگونه انجام می شود ؟


در ابتدا متخصصین بانک سوله ایران به بررسی های دقیق عمرانی می پردازند و نکات و موارد مهم برای دستیابی به هوای مناسب درون سالن را از همان آغاز ساخت سوله در نظر میگیرند و بهترین راه کارها را پیشنهاد و به اجرا می رسانند.

 

ساخت سوله مرغ داری


برای دستیابی به بهترین تهویه بخصوص در زمستان و تابستان از دو روش زیر استفاده می کنند:


1)    روش تهویه تونلی
2)    روش تهویه حداقلی


ابعاد استاندارد ساخت سوله های مرغ داری ، عرض 12 متر و طول حداقل 75 متر می باشد ، ارتفاع سالن نیز از زمین تا لبه سقف ۲/۵ الی ۳ متر در نظر گرفته می شود . وسط سقف سوله نیز از لبه تا وسط سوله نیم متر بالاتر قرار می گیرد به طوری که اگر دیوار سوله ۲/۵ متر ساخته شده است مرکز سقف سوله از کف ۳ متر ارتفاع داشته باشد.
لازم به ذکر است که سوله های مرغ داری را در ابعاد مختلف می سازند و ابعادی که در فوق گفته شد ، استانداردترین حالت آن بود .

نکات دیگری که در ساخت سوله مرغ داری باید راعایت شود :


1)    ساخت سر سالن : سر سالن فضایی ست که در آن هیتر نصب می شود و تابلو برق مادر و... در آن قرار می گیرد. همچنین باید دارای دریچه های کافی برای تامین هوای هیتر باشد و نیز در نصب هیتر در سر سالن باید ورودی هوای مشعل را توسط یک لوله به خارج از سرسالن منتقل شود.
می توان برای توزیع یک نواخت تر هوا در سالن ، به جای آنکه سر سالن در یک سمت سالن قرار داده شود، آن را در مرکز ساخت . تمام این نکات توسط افراد متخصص و کارآزموده بانک سوله ایران انجام می شود.


2)     از نکات دیگری که باید رعایت شود ، ساختن حوضچه آب می باشد . حوضچه های آب برای خنک کردن هوای گرم تابستان ساخته می شود و در دو سمت ورودی هوا به سالن قرار داده می شوند. دور حوضچه ها باید با فنس پوشیده شود و به فنس ها پوشال نصب کنند.
در درون حوضچه آب یک گودال با ابعاد ۸۰ در ۸۰ سانتی متر و عمق یک متر وجود خواهد داشت ، پمپ آب درون این قسمت نصب شده و آب را به بالای پوشال ها پمپ می کند.
در بالای پوشال ها آب از روی شبکه ها به تمام سطح پوشال ها منتقل شده و سطح پوشال ها را مرطوب می سازد.


قیمت ساخت سوله  مرغ داری در بانک سوله ایران چقدر است ؟


با توجه به گستردگی انواع سوله ها و مواد تشکیل دهنده آن ، قیمت سوله ها متفاوت می باشد. بانک سوله ایران در جهت کسب رضایت مشتریان خود اقدام به ساخت سوله هایی با قیمت مناسب کرده است، لذا توصیه می شود جهت کسب اطلاعات در زمینه قیمت تمام شده ساخت  سوله مورد نظر خود ، با بانک سوله ایران تماس حاصل فرمایید و از قیمت ها باخبر شوید .
همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال و یا اگر نیاز به مشاوره دارید، می توانید از مشاوران زبده و کاردان در بانک سوله ایران کمک حاصل نمایید.


بانک سوله ایران در زمینه ساخت انواع سوله ها اطلاعاتی از قبیل موارد زیر را در اختیار تمامی هموطنان قرار می دهد :

بهترین و معتبرترین شرکت ها برای خرید و ساخت سوله
ساخت سوله در شهرستان ها
بهترین شرکت ها برای فروش سوله
ویژگی های خرید و فروش سوله دست دوم
فروش سوله دست دوم در شهرستان ها
قیمت سوله دست دوم و....

لذا هموطنان می توانند در خصوص ساخت انواع سوله از جمله ساخت سوله مرغ داری با مشاوران بانک سوله ایران تماس حاصل کرده و سوالات خود را در این خصوص با آن ها در میان بگذارند.
همچنین لازم به ذکر است بانک سوله ایران با تیم فعال و متخصص خود در زمینه های دیگر از جمله : ساخت انواع اسکلت های فلزی و مخزن وسوله در کاربری های مختلف وبا سابقه کاری سعی در جهت خدمت به سرمایه گذاران و هموطنان محترم می باشد .
بانک سوله ایران به مشتریان گرامی این اطمینان را می دهد که برای دسترسی به سوله مورد نظر و مناسب به آن ها بهترین و کامل ترین خدمات ، پشنهادات و راهکارهایی را ارائه می دهد .
کافی ست وقت را هدر ندهید و هم اکنون با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید .