اسکلت فلزی در استان فارس | ساخت اسکلت فلزی در شیراز

ارائه خدمات در خصوص ساخت اسکلت فلزی در شیراز | جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید .

بانک سوله ایران چگونه خود را در شیراز معرفی میکند ؟

استان فارس چهارمین استان پر جعیت کشور است. و به علت انبوه ساز و ساخت مکان های توریستی و تفریحی، ساخت وساز و استفاده از اسکلت های فلزی در این استان رونق بالایی دارد. بانک سوله ایران با تجربه بسیاری که در حوزه ساخت سوله، فروش و خرید سوله دست دوم و... دارد به مشتریان این پیشنهاد را می دهد که در صورتی که خواهان دریافت خدمات کامل و به بهترین شکل ممکن می باشند حتما از خدمات آن ها استفاده کرده و خرید ، فروش و ساخت انواع اسکلت فلزی و... خود را به آن ها بسپارند .قطعا همه افرادی که با مصالح ساخت و ساز بنا سر و کار دارند می دانند که برای ساخت اسکلت فلزی در کارخانه ها ابزار و لوازم خاصی لازم است و هر کارخانه ای قادر به تولید آن   نخواهد بود و هر گروهی با هر سطح فنی و دانشی  توانایی راه اندازی خط تولید را نخواهند داشت. در گام اول برای تولید کارخانه نیاز به سالن تولید مسقف دارد تا بتواند مراحل تولید را در فضایی قابل کنترل انجام دهد. لذا به شیرازی های عزیز که در خصوص ( اسکلت فلزی در استان فارس - ساخت اسکلت فلزی در شیراز ) نیاز به مشاوره دارند ، پیشنهاد می شود هرچه سریعتر با بانک سوله ایران تماس حاصل کرده و از خدمات این کمپانی بهره مند شوید .


اسکلت فلزی چه کاربردی در شیراز دارد ؟

از اسکلت فلزی  می تواند برای ساخت هتل ها و برج های عظیم، کارخانجات، سوله های فلزی، ساختمان های مسکونی و بسیاری از بناهای ساختمانی مورد استفاده قرار گیرد. کمتر کسی راجع به مزایای اسکلت فلزی مطلبی خواند ویا اطلاعاتی داشته باشیم.  بسته به نوع اتصالات اسکلت فلزی مزایا متغییر می گردند اما در ادامه، بانک سوله ایران به قسمتی از این مزایا که مشترک هستند می پردازد:

  مقاومت بالای اسکلت های فلزی:  همه میدانیم که مقاومت فولاد بالا بوده و این موضوع در ساختن ساختمان هایی که بر روی زمین های سست احداث می شوند و نیز ساختمان های بلند ، از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد .

 1. شکل پذیری :یکی از خواص مهمی که اسکلت فلزی دارد ، قدرت شکل پذیری آن است و توانایی تحمل نیروهای دینامیکی و ضربه ای را دارند.
 2.  مقاومت متعادل مصالح : مقاومت فولاد در مقابل کشش و فشار یکسان و در برش نیز خوب و نزدیک به کشش و فشار است. در تغییر وضع بارها، نیروی وارده، فشاری و کششی قابل تعویض بوده و مقاطع به خوبی عکس العمل نشان می دهند. 
 3.  خواص یکنواخت :  فولاد تحت نظارت متخصصین به صورت کاملا دقیق انجام می شود.
 4. دوام:  فولاد از دوام بسیار خوبی برخوردار است. در  صورتی که در نگهداری ساختمان فلزی دقت کافی صورت گیرد، برای سالیان متمادی قابل استفاده و بهره برداری خواهد بود . 
 5.  وزن کم : ‌میانگین وزن اسکلت فولادی بین 250 تا 390 کیلوگرم بر مترمربع و یا 80 تا 130 کیلوگرم بر مترمکعب است .
 6.  سرعت اجرا : سرعت نصب قطعات فلزی نسبت دیگر موارد بسیار بالاتر می  باشد.
 7.  پرت مصالح :  به دلیل ساخت اسکلت فلزی در کارخانه، می توان گفت میزان هدر رفتن مصالح بسیار کم میباشد.
 8.  اشغال فضا
 9. خواص ارتجاعی 
 10.  امکان مقاوم سازی 
 11.  پیوستگی مصالح 
 12.  
 13.  شرایط آسان ساخت و نصب

 

 

ساخت اسکلت فلزی در شیراز
 
برای ساخت اسکلت فلزی در کارخانه ها ابزار و لوازم خاصی لازم است و هر کارخانه ای قادر به ساخت اسکلت فلزی نخواهد بود و هر گروهی با هر سطح فنی و دانشی  توانایی راه اندازی خط تولید اسکلت فلزی را نخواهند داشت.

حوزه فعالیت
بانک سوله ایران در حوزه ساخت اسکلت فلزی ارائه دهنده خدماتی نظیر :
• سازنده انواع اسکلت فلزی جوشی
اسکلت فلزی پیچ و مهره ای تناژهای سبک و سنگین
• نصب اسکلت فلزی
•   تقویت اسکلت فلزی وتامین نیروی انسانی

بانک سوله ایران با تیم فعال و متخصص خود در هدف ساخت انواع اسکلت های فلزی و مخزن وسوله در کاربری های مختلف وبا سابقه کاری سعی در جهت خدمت به سرمایه گذاران و هموطنان محترم می باشد .
لازم به ذکر است بانک سوله ایران با تجهیزاتی که دارد ساخت اسکلت فلزی در محل ساخت و یا در کارگاه های مجهز از گروه های کارگری ماهر و با تجربه و تجهیزات  روز مورد نیاز ازقبیل دستگاه های جوش رکتی فایرو اینورتر، دستگاه های جوش  زیرپودری ، دستگاه های جوش تحت پوشش گازدستگاه های برش  دستگاه های برش ریلی ودیزل هاو دستگاه های سوراخ کاری...) سعی در جهت ارائه هرچه بهتر خدمات به مراجعه کنندگان محترم می باشد .


نمونه کارهای ساخت اسکلت فلزی بانک سوله ایران :

با توجه به توریستی بودن شهر شیراز  ساخت ساختمان های عظیم الجثه قابل مشاهده است. جمعیت شهر بالا بوده و توسعه ساخت ساز شهری در این شهر وجود دارد، و با توجه به صنعت های رو به رشد در شهرک های صنعتی ساخت سوله ها و ساختمان های صنعتی با اسکلت فلزی نیز مشاهده می گردد. انواع اسکلت های فلزی با کاربرد های مختلف در شهر شیراز قابل مشاهده است. جهت بررسی نمونه کار های ساخت اسکلت فلزی در شهر شیراز با نماینده شرکت در شهر سیراز تماس حاصل فرمایید

 قیمت ساخت اسکلت فلزی بانک سوله ایران در استان فارس چقدر است ؟

قیمت تمام شده اسکلت فلزی شامل قیمت ساخت اسکلت فلزی و قیمت نصب اسکلت فلزی در محل می باشد. قیمت ساخت اسکلت فلزی بستگی به میزان فولاد به کار رفته در اسکلت دارد، و قیمت نصب اسکلت فلزی در استان فارس بستگی به شرایط منطقه دارد. جهت کسب اطلاعات در زمینه قیمت تمام شده ساخت اسکلت فلزی می توانید با بانک سوله ایران تماس حاصل فرمایید و از قیمت ها باخبر شوید.
همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال و یا اگر نیاز به مشاوره دارید، می توانید از مشاوران زبده و کاردان در بانک سوله ایران کمک حاصل نمایید. بانک سوله ایران آماده ارائه لیست قیمت ساخت اسکلت فلزی در شهر های زیر در استان فارس می باشد:

قیمت ساخت اسکلت فلزی در شیراز

قیمت ساخت اسکلت فلزی در جهرم

قیمت ساخت اسکلت فلزی در کازرون

قیمت ساخت اسکلت فلزی پاسارگاد

قیمت ساخت اسکلت فلزی در فسا

قیمت ساخت اسکلت فلزی در داراب

تولید اسلت های فلزی در کارخانه چه تاثیری بر قیمت دارد؟

در این نوع از تولید اسکلت فلزی چون قطعه در کارخانه بانک لوله ایران ساخته می شود پس از تغییر شرایط جوی در امان بوده و در زمان نصب نیز چون قطعات به صورت اماده هستند و اسکلت فلزی از پیش ساخته شده است به راحتی و در کمترین زمان در محل نصب می شود و میزان خسارت وارده در اثر شرایط جوی کاهش می یابد. از دیگر مزیت های تولید اسکلت فلزی در کارخانه کاهش هدر رفت فلز و فولاد به کار رفته در سازه است که خود هزینه ساخت را به میزان زیادی کاهش می دهد. در کارخانه برش تسمه ها به وسیله دستگاه برش کامپیوتری انجام شده و سر سازی تسمه به وسیله دستگاه برش اتوماتیک انجام شده که تاثیر به سزایی در کاهش اتلاف ضایعات دارد. در نهایت نیز برش وملحقات مربوط به سازه های مختلف بوسیله دستگاه چندکارهانجام شده که تمامی این دستگاه ها ضایعات تولیدی را کم کرده و چون شرایط جوی در تولید بی اثر می شود ضایعات حاصل از اکسید شدن و زنگ زدن و خوردگی اسکلت فلزات نیز کاهش می آید.  این سازه های چون از پیش ساخته هستند به راحتی نصب شده و سرعت و هزینه نصب پایین تری نسبت به دیگر سازه های دارد. سازه های فلزی که در ساختمان سازی استفاده می گردد امکان مقاوم سازی دارد. سازه هایی که نسبت به نوع پروژه داره کیفیت و استحکام کمتری دارند با روش های مختلف مقاوم می گردند.

1-       اضافه نمودن ورق پوششی به بال ستون برای مقاوم سازی ستون فلزی2

2-       اضافه کردن ورق موازی با جان ستون و تبدیل مقطع به شکل جعبه ای

3-       استفاده از ژاکت بتنی ستون فلزی

4-       ستون فولادی پرشده با بتن جهت تقویت ستون فولادی

اسلت های فلزی بسته به نوع مورد استفاده قابلیت ساخت به صورت تک طبقه و طبقاتی را دارد. در ساخت انواع سوله ها  معمولا به صورت یک طبقه ساخته میشوند.

 

دیگر مطالب مرتبط :

مراحل ساخت اسکلت فلزی

اسکلت فلزی در استان فارس | ساخت اسکلت فلزی در شیراز

لیست قیمت ساخت اسکلت فلزی

روش اجرای اسکلت فلزی

اسکلت فلزی در استان فارس | ساخت اسکلت فلزی در شیراز