ساخت سوله در کرج

ساخت سوله در کرج | برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید .


بانک سوله ایران چگونه خود را برای هموطنان کرجی معرفی می کند ؟


کمپانی بانک سوله ایران با سابقه درخشانی که در حوزه ساخت سوله در انواع مختلف ، فروش و خرید سوله دست دوم و... دارد به مشتریان این پیشنهاد را می دهد که در صورتی که خواهان دریافت خدمات کامل و به بهترین شکل ممکن می باشند حتما ازمزایای بانک سوله ایران استفاده کرده و خرید ، فروش و ساخت انواع سوله و... خود را به آن ها بسپارند .استان البرز یکی از مهمترین استان های ایران است. این استان نزدیک ترین استان به پایتخت بوده و از لحاظ مبادلاتی در مسیر 11 استان قرار دارد.شهر هلای مختلف استان البرز از لحاظ صنعت و کشاورزی رشد روز افزون دارد. سوله ها درشهر کرج و دیگر شهر های این استان بیشتر در کارخانه جات و مراکز صنعتیساخته می شوند. ساخت سوله های مرغداری و ساخت سوله گلخانه ای نیز در این استان رونق دارد. قیمت ساخت سوله درکرج نسبت به دیگر نقاط صنعتی کشور از اهمیت بالاتری برخوردار است. 
کمپانی بانک سوله ایران این اطمینان را به کرجی های گرامی می دهد که در زمینه ساخت سوله در کرج تمام تلاش خود را کرده و در این راستا به ارائه بهترین خدمات خود می پردازد .


اجزا ساخت سوله در کرج

ساخت سوله در شهر کرج معمولا به صورت یک و یا چند دهانه و عموما یک طبقه با سقف های شیبدار برای پوشش دهانه های بزرگ در کارخانه های صنعتی، کشاورزی،انبارها ، تعمیر گاهها و…. استفاده می شود.در سالهای نه چندان دور برای پوشش دهانه های بزرگ در ساختمان های مورد اشاره از سازه هایی به صورت خرپا استفاده می شد .


ساخت سوله در کرج
اجزای تشکیل دهنده سوله :

سالن های سوله می تواند تا دهنه حدود ۶۰ متر تولید شود و معمولا دهنه های سالنهای مورد نیاز از ۱۰ متر تا ۲۵ متر با یک قاب ساده می باشد و متوسط دهنه در صنایع ۲۰ متر وارتفاع معمول ۶ متر می باشد. مشخصات اجزا سوله، اجزا اصلی یک قاب فلزی پیش ساخته عمدتاً عبارتند از:
ستون (column) رفتر والپست ( (wall post) پرلین یا (z (purlin) تیر کرین crane Beem) میل مهار یا سگراد( agrode ) بولت (Bolt) بادبندها : سقفی و دورتادور (Brace) کف ستون (Base plate) قوطی( Box) تیر (Beem) آبچکان تکیه گاه جرثقیل یا براکت مراحل اجرای پروژه سوله سازی مراحل کلی پروژه سوله سازی پس از قبول سفارش ساخت عبارتند از :
ساخت و مونتاژ تمام قطعات اسکلت فلزی در داخل کارخانه انجام می شود. یکی از پر کربردترین  سوله هاي تک دهانه سوله هايي هستند به صورت 8 که متناسب با طول دهانه و ارتفاع تاج سقف متفاوت مي باشد به صورت 8 که متناسب با طول دهانه و ارتفاع تاج سقف متفاوت مي باشد. ساخت سوله های تک دهانه به صورت 8 در شهر کرج توسط بانک سوله ایران در ابعاد مختلف (دهانه های مختلف) برای مصارف مختلف انجام میگیرد. در این سوله ها از نوع خاصی ستون استفاده می گردد زیبایی، وزن کم، مقاومت بالا و حذف محدودیت های معماری ، مزیت اصلی این نوع سوله است.


انواع سوله هایی که در کمپانی ساخت سوله ایران در کرج ساخته می شود :

سوله ها دارای انواع مختلفی می باشند ، که تمامی آن ها و با توجه به درخواست مشتری در کمپانی سوله ایران ، توسط متخصصین و افراد کارآزموده قابل ساخت است. معمولا جهت ساخت سالنهای صنعتی از مقاطع با مقطع متغیر در شهرک های صنعتی استان البرز استفاده می شود که ابعاد و وزن این مقاطع با توجه به کاربری هر واحد صنعتی تغییر می نماید. که مهترین عوامل تعیین کننده در وزن سالنهای صنعتی عبارتند از : منطقه مورد نظر حهت ساخت سوله از جهت میزان سرعت وزش باد و همچنین میزان حداکثر بارش برف، دهانه سالن ، ارتفاع ستونها و در صورت نیاز جرثقیل سقفی .پرکاربرد ترین ساختمان فولادی پیش ساخته در سراسر استان البرز و شهر کرج، سوله است و در بیش از ۹۰ درصد صنایع ، انبارها ، ورزشگاه ها ، سالن های تولید دام و طیور و … بکار می رود و بنا به ابعاد دهانه ، ارتفاع و طول و تحمل بار برف و باد کرج، اشکال گوناگونی در موقع طراحی پیدا می کند . مهمترین بحث برای اقتصادی ساختن هر سفارش، دانستن میزان واقعی ابعاد مذکور و پیش بینی موارد مورد نیاز است . بدیهی است بهترین محاسبات هم بدون رعایت کیفیت جوشکاری ، استفاده ازاسکلت فلزی با اتصالات پیچ و مهره های و سایر اتصالات استاندارد ، زنگ زدایی و رنگ آمیزی علمی یا کارگذاری صحیح اجزا ، فاقد کارآیی و استحکام لازم خواهند بود.

 


قیمت ساخت سوله در کرج توسط بانک سوله ایران چقدر است ؟

با توجه به گستردگی انواع سوله ها و مواد تشکیل دهنده آن ، قیمت سوله ها متفاوت می باشد. بانک سوله ایران در جهت کسب رضایت مشتریان خود اقدام به ساخت سوله هایی با قیمت مناسب کرده است، لذا توصیه می شود جهت استعلام قیمت ساخت سوله مورد نظر خود، با بانک سوله ایران تماس حاصل فرمایید و از قیمت ها باخبر شوید .
بانک سوله ایران در استان البرز آماده ارائه قیمت ساخت سوله در شهر های زیر می باشد:

 قیمت ساخت سوله در هشتگرد

 قیمت ساخت سوله درساوجبلاج

 قیمت ساخت سوله در نظرآباد

 قیمت ساخت سوله در اشتهارد

 قیمت ساخت سوله در فردیس

 قیمت ساخت سوله در مشکین دشت

از دیگر اقداماتی که در کمپانی ساخت سوله ایران انجام می شود:

ساخت سوله

قیمت ساخت سوله در کرج

ساخت سوله در کرج

  ساخت سوله در کرج