ساخت اسکلت فلزی ( اسکلت فلزی جوشی )

ساخت اسکلت فلزی جوشی | برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.


چند نوع اسکلت فلزی وجود دارد ؟

اسکلت های فلزی برحسب نوع اتصال به انواع مختلفی تقسیم می شوند .
1)    اسکلت فلزی پیچ و مهره ای
2)     اسکلت فلزی پرچی که  در حال حاضر کمتر از آن استفاده می شود.
3)    اسکلت فلزی جوشی
در ادامه بانک سوله ایران درباره اسکلت فلزی جوشی توضیحاتی خواهد داد.
در اسکلت فلزی جوشی برخی قطعات موجود در سازه ها بسیار راحت تر از نوع پیچ و مهره ای اتصال داده می شوند و نیاز به مصالح زیاد ندارند. در اسکلت نوع پیچ و مهره ای برای اتصالات گاهی نیاز به طراحی های پیچیده و حساس است که این موضوع در کارخانه کمی زمان بر و دشوار تر نسبت به جوش است.
 البته باید گفت که اسکلت فلزی نوع پیچ  و مهره از اسکلت فلزی جوشی  از مقاومت بیشتری برخوردار است و چون در کارخانه ساخته می شود، در محل اجرا سرعت آن ها بالاتر است ولی استفاده از این نوع اتصالات برای هر اسکلتی پیشنهاد نمی شود.
در کشورهای اروپایی هم برای سازه های سبک تر و متراژ پایین سعی می کنند از اتصالات جوشی استفاده کنند زیرا زمان زیادی برای اجرا لازم ندارد و جوشکاری آن هم آسان تر از طراحی پیچ و مهره برای هر بخش آن است.
جوش حساس است ، و اگر درست انجام نشود باعث می شود با حرارت ها ، رطوبت ها ویا عوامل بیرونی دیگر از هم باز می شود. لذا برای ساخت اسکلت فلزی جوشی ، جوشکارهایی بسیار ماهر باید مورد استفاده قرار گیرند  و نظارت به کنترل جوشکاری باید بطور مداوم انجام شود؛ هم قبل ، هم در حین جوشکاری و هم پس از اتمام آن.
کمپانی ساخت سوله ایران در این راستا با بکارگیری افراد متخصص و با تجربه در این زمینه اقدام به ارائه خدمات به مشتریان خود میکند و این اطمینان را به آن ها می دهد که مراحل انجام کار به بهترین شکل ممکن صورت می گیرد.
همین حالا تماس بگیرید و ساخت اسکلت فلزی جوشی مورد نظر خود را به ما بسپارید .

ساخت اسکلت فلزی جوشی
چرا بانک سوله ایران ؟

پیشنهاد ما بانک سوله ایران است زیرا :
بانک سوله ایران با تیم فعال و متخصص خود در هدف جلب رضایت مشتریان و ارائه خدمات هرچه بهتر به سرمایه گذاران و هموطنان محترم تلاش می کند.
لازم به ذکر است بانک سوله ایران با تجهیزاتی که دارد ساخت انواع اسکلت فلزی در محل ساخت و یا در کارگاه های مجهز از گروه های کارگری ماهر و با تجربه و تجهیزات  روز مورد نیاز، ازقبیل دستگاه های جوش رکتی فایرو اینورتر، دستگاه های جوش  زیرپودری ، دستگاه های جوش تحت پوشش گازدستگاه های برش دستگاه های برش ریلی ودیزل ها و دستگاه های سوراخ کاری...) سعی در خدمت به مراجعه کنندگان محترم می باشد .

 

ساخت اسکلت فلزی با دیدگاه تحلیلی در بانک سوله ایران به چه شکل می باشد ؟

بدون شک همه افرادی که با مصالح ساخت و ساز بنا سر و کار دارند با اسکلت فلزی و ساخت و ساز و روند تولید و ساخت اسکلت های فلزی آشنا هستند .
از اسکلت فلزی می توان برای ساخت انواع کارخانه ها ، برج های غول آسا ، انواع سوله های فلزی ، ساختمان های تجاری و مسکونی و... استفاده شود.
مطمینا همه افراد این سازه های فلزی که گاهی بسیار عظیم الجثه می باشند ، را دیده اند.
اما اطلاعات کمی درباره ساخت اسکلت فلزی و مراحل تولید آن در اختیار دارند.
لازم به ذکر است که برای ساخت اسکلت فلزی در کارخانه ها ، ابزار و لوازم خاص و منحصر به فردی نیاز است و هر کارخانه قادر به ساخت اسکلت فلزی نخواهد بود و هر گروهی با هر سطح فنی و دانشی  توانایی راه اندازی خط تولید اسکلت فلزی را نخواهند داشت. اما بانک سوله ایران با استفاده از تجهیزات و با همکاری افراد متخصص و کارآزموده ، به مشتریان خود این اطمینان را می دهد که در این زمینه به بهترین شکل به ارائه خدمات می پردازد .
کارخانه ساخت اسکلت فلزی بانک سوله ایران با بیش از 40 سال سابقه در خصوص ساخت اسکلت های فلزی و سوله های دست دوم و.. در خدمت هموطنان می باشد.


قیمت ساخت اسکلت فلزی جوشی در بانک سوله ایران چقدر است ؟


جهت کسب اطلاعات در زمینه قیمت تمام شده ساخت اسکلت فلزی جوشی می توانید
به بخش تماس با ما بانک سوله ایران مراجعه فرمایید و از قیمت ها باخبر شوید .
همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال و یا اگر نیاز به مشاوره دارید، می توانید از مشاوران زبده و کاردان در بانک سوله ایران کمک حاصل نمایید.

برخی مطالب مرتبط با ساخت اسکلت فلزی که در سایت بانک سوله ایران قرار دارد :

 

روش اجرای اسکلت فلزی


اسکلت فلزی پیچ و مهره ای

ساخت سوله سبک

ساخت اسکلت فلزی