• Home
  • بلاگ
  • قیمت فروش سوله دست دوم گاوداری

قیمت فروش سوله دست دوم گاوداری

ویژگی های سوله های دست دوم گاوری بانک سوله ایران:

چه عواملی در فروش سوله دست دوم گاوداری موثر است؟

سوله های دست دوم گاوداری سوله هایی هستند که به علت تغییرات گاوداری و یا افزایش جمعیت گاوداری، سوله گاوداری بلااستفاده شده و به فروش می رسد. قیمت فروش سوله های دست دوم گاوداری علاوه میزان صدمات وارده بر سوله و تعداد سال های مصرف سوله، به میزان زیادی به مسائل بهداشتی نیز مرتبط است. سوله هایی که قبلا دارای بیماری بوده اند تا حدی از قیمت سوله های دست دوم کاهش می یابد، و زمان دپو و بازسازی مجدد سوله دست دوم توجه به ضد عفونی آن حائز اهمیت است. بانک سوله ایران یکی از شرکت هایی است که در زمینه خرید و فروش سوله دست دوم در شهر های مختلف ایران تجربه بالایی داشته، و آماده خدمت رسانی به هم وطنان در زمینه فروش سوله گاوداری می باشد.


قیمت فروش سوله دست دوم قوسی گاوداری


سوله های دست دوم گاوداری که به صورت UBM ساخته می شوند به علت سبکی و قابلیت جا به جایی راحت تر، به عنوان سوله های دست دوم راحت تر خرید و فروش می شوند. سوله های گاوداری دست دوم قوسی شکل به علت اینکه ستون ندارند، فضایی بیشتر نسبت به دیگر سوله ها داشته تراکم بالا تری از دام را می توان برای ظرفیت سوله در نظر گرفت. قیمت فروش سوله های دست دوم قوسی گاوداری معمولا ارزانتر از دیگر از سوله ها است زیرا علاوه بر سبکی سازه هزینه تعمیر و نگهداری پایین تری دارند. به طور کلی استفاده از سوله های دست دوم قوسی گل برای گاوداری مقرون و به صرفه است. قیمت سوله های دست دوم به طور کلی به صورت کیلویی تعیین می گردد به همین جهت سوله های دست دوم سبک سوله و سوله های دست دوم قوسی ارزان تر از دیگر سوله های دست دوم به فروش می رسند. سوله های دست دوم گاوداری در کوتاهترین زمان ممکن نصب می شوند به همین دلیلی به طور کلی قیمت نصب و اجرای سوله های آماده تحویل گاوداری اهمیت دارد.


فروش سوله های دست دوم گاوداری در شیراز


شیراز و به طور کلی استان فارس یکی از بزرگترین و پر جمعیت ترین استان های ایران است و تامین دام و گوشت دام در این شهر اهمیت دارد. باتوجه به هزینه روزافزون ساخت و ساز های عمرانی واحد های مرتبط با بخش های مختلف کشاورزی ودامداری در شهر شیراز مسئله اقتصادی بودن اجرای دامپروری ها در شیراز روز به روز اهمیت بیشتری پیدامی کند. به همین جهت ساخت سوله های قوسی گاوداری در شیراز دیده می شود و از طرف دیگر خرید و فروش سوله های دست دوم و قیمت فروش سوله های دست دوم گاوداری در شیراز اهمیت پیدا می کند. به طور کلی قیمت فروش سوله های دست دوم در شیراز به علت خرید و فروش بالای سوله دست دوم اهمیت دارد. بانک سوله ایران یکی از بهترین گزینه های فروش سوله دست دوم در شهر شیراز است. سوله های دست دوم چون به سرعت نصب شده و کوتاهترین زمان ممکن را اندازی می گردند به قیمت سوله های آماده تحویل در شیراز معرف هستند.


فروش سوله های دست دوم گاوداری با دهانه 34 متر


سوله های دست دوم گاوداری و به طور کلی سوله های گاوداری اصولا با داهانه های بزرگ طراحی و ساخته می شود. سیستم سوله های دست دوم UBM 34 متری گاوداری معمولا ساخته شده از ورق های گالوانیزه با مقاومت فولاد بالا، بیشترین مقاومت را داشته و بهترین گزینه در جهت خرید سوله دست دوم گاوداری می باشد. این سوله ها معمولا با ضخامت دیواره 10 سانت هستند. از مهمترین ویژگی های سوله های دست دوم گاوداری با دهانه 34 متر قابلیت تغییر شکل این سوله ها است. به همین جهت سوله های دست دوم از این نوع دپو و نگهداری قابل اهمیتی دارند. زیرا سوله دست دوم انتخاب شده قابلیت این را دارد تا بنواند تطابق بالاتری با پروژه، نسبت به دیگر سوله ها پیدا کند.

مزایای و معایب استفاده از سوله دست دوم گاوداری

یکی از بزرگترین مزیت های استفاده از سوله های دست دوم کاهش هزینه های خرید نسبت به ساخت سوله است. نصب و راه اندازی سوله های دست دوم زیاد است به همین جهت در زمانی که فرصت کافی در اختیار ندارید استفاده از سوله های دست دوم گاوداری بیهترین گزینه است. نصب سوله های دست دوم در زمین های دست دوم جهت گاوداری نیز مقرون به صرفه نیست، زیرا گودبرداری زمین و مسطح کردن آن مشکل است. از بزرگترین معایب استفاده از سوله های دست دوم عدم تطابق 100 درصدی سوله با پروژه است که با استفاده از سوله های دست دوم UBM تا حدودی این مشکل برطرف گردیده است. اگر سوله های دست دوم گاوداری به صورت UBM نباشد فضای زیادی توسط ستون ها اشغال می گردد و مانور در مورد سوله دست دوم کاهش می یابد.
جهت بررسی ویژگی های سوله های دست دوم گاوداری و بررسی لیست قیمت سوله های دست دوم با نمایندگی های فروش شرکت بانک سوله ایران تماس حاصل فرمایید.

از دیگر کاربرد های سوله دست دوم:

 فروش سوله های دست دوم گاوداری - فروش سوله های دست دوم گاوداری - قیمت فروش سوله های دست دوم در شیراز -  قیمت سوله های آماده تحویل در شیراز - قیمت نصب و اجرای سوله های آماده تحویل گاوداری