• Home
  • بلاگ
  • خرید و فروش سوله دست دوم گلخانه ای در شیراز

قیمت ساخت و اجرای سوله گلخانه ای صنعتی

به منظور افزایش عملکرد در واحد سطح استفاده از گلخانه ها رونق یافت و...

ساخت سوله های گلخانه ای صنعتی


یکی از روش های افزایش عملکرد محصولات کشاورزی محدود کردن عوامل محیطی است. برای این منظور از گلخانه های مختلف استفاده می شود. برای بررسی قیمت ساخت سوله های گلخانه ای صنعتی توجه به شرایط منطقه ای و نوع مصرف گلخانه اهمیت دارد. با توجه به افزایش عملکرد حاصل از استفاده از گلخانه ساخت گلخانه و استفاده از این سازه ها در صنعت کشاورزی روز به روز در حال افزایش است. گلخانه ها برای مصارف صیفی و سبزیجات از لحاظ ابعاد و اندازه با سوله های گلخانه ای تولیدات گیاهی و گیاهان زینتی متفاوت است. بانک سوله ایران تولید کننده سوله های گلخانه ای به اشکل مختلف است. در سال های اخیر شاهد رشد روز افزون ساخت واحدهای گلخانه ای در سراسر کشور هستیم. در حال حاضر بيش از 1500 هكتار گلخانه برای توليد محصولات مختلف در كشور احداث شده است و هر سال بر اين مقدار افزوده می شود .


ساخت سوله های گلخانه ای با روش ubm


سوله های گلخانه ای چون در شرایط اقلمی متفاوت طراحی و ساخته می شوند باید دارای مقاومت بالایی نسبت به تغییرات اب و هوایی داشته باشند. قابلیت جا به جایی از مهمترین ویژگی های سوله های گلخانه ای است. سوله های UBM با توجه به ویژگی هایی که دارند یکی از مناسبترین نوع ساخت سوله سبک برای گلخانه است.  قیمت ساخت سوله گلخانه ای UBM با توجه به ابعاد تعیین می گردد ابعاد سوله های گلخانه ای با توجه به نوع کشت داخل گلخانه متفاوت است. به طور کلی قیمت سوله های گلخانه ای UBM ارزان از دیگر روش های ساخت سوله برای گلخانه است.


ساخت سوله های گلخانه ای 100 متری


گلخانه ها از نظر نوع تولید و نوع تیپ سازه ای انوع مختلفی دارند. گلخانه های تولیدی سبزی و صیفی شامل محصولاتی نظیر خیار ، گوجه فرنگی ، توت فرنگی، فلفل، بادمجان ، طالبی، سبزیجات و ... . برای کشت هر یک محصولات صیفی حداقل فضای مناسب برای کشت صنعتی محصولات گلخانه های 100 متری کافی است. ساخت سوله های سبک 100 متری برای گلخانه جهت کشت صیفی جات در شهر های که شرایط آب و هوایی مناسب جهت کشت صیفی جات ندارند رونق دارد. سوله های 100 متری علاوه بر کاربرد تجاری کشت برای مصارف آموزشی و گلخانه های تحقیقاتی کاربرد دارد. زیرا برای مصارف آموزشی و تحقیقاتی به فضای زیادی جهت کشت نیاز نیست. بانک سوله ایران علاوه بر ساخت گلخانه در ساخت گلخانه در ابعاد زیر نیز تخصص دارد:


ساخت سوله گلخانه 1000 متری
ساخت سوله گلخانه ای 500 متری
ساخت سوله گلخانه ای 300 متری
ساخت سوله های گلخانه ای 200 متری

ساخت سوله های گلخانه ای در تهران


شهر تهران یکی از شهر های صنعتی ایران است که کشاورزی مدرن و استفاده از گلخانه در این استان کاربرد فراوان دارد. شهر تهران 11 درصد از جمعیت کشور را در خود جای داده است پس در نتیجه نیاز به مواد غذایی بالایی دارد. در شهر ورامین بیشترین تعداد گلخانه در سطح استان مشاهده می شود که قنات ها تامین کننده آب مورد نیاز کشاورزی در این شهر هستند. اهداف ساخت سوله های گلخانه ای در تهران تولید محصولات خارج از فصل تولید در فضای باز، حداکثر تولید در واحد سطح، کاهش هزینه تولید در واحد سطح نسبت به تولید در فضای باز، استفاده بهینه از نهادهای کشاورزی ( آب، بذر،کود، سموم و ...)استفاده از روش کشت هیدروپونیک (آبکشت) کنترل آفات، آلودگی ها، بیماریها، اشتغال زایی، استفاده از زمین هایی که امکان کشت باز در آنها وجود ندارد، قابلیت رقابت با ریسک کم در بازار
بانک سوله ایران علاوه بر ساخت سوله گلخانه ای در تهران در شهر های زیر نیز آماده ارائه خدمات در زمینه ساخت سوله می باشد:


ساخت سوله گلخانه ای در شیراز
ساخت سوله گلخانه ای در اصفهان
ساخت سوله گلخانه ای در تبریز
ساخت سوله گلخانه ای در قزوین
ساخت سوله گلخانه ای در خوزستان
ساخت سوله های گلخانه ای در کرج


قیمت ساخت سوله های گلخانه ای


سوله های گلخانه ای معمولا در ابعاد و اشکال مختلف ساخته می شوند. برای قیمت گزاری ساخت و نصب سوله های گلخانه ای قیمت ساخت اسکلت فلزی و فریم سوله های گلخانه ای اهمیت دارد و از طرف دیگر محل نصب گلخانه نیز در قیمت تمام شده ساخت سوله اثر گذار است. هزینه ساخت سوله ها در شهر های مختلف نیز متفاوت است. بانک سوله ایران ارائه دهنده انواع سوله های گلخانه ای با قیمت های متفاوت است


قیمت ساخت سوله گلخانه ای UBM
قیمت ساخت سوله های گلخانه ای تک دهانه 8
قیمت ساخت سوله های گلخانه ای چند ضلعی
قیمت ساخت سوله های سقف گنبدی
قیمت ساخت سوله های سقف قوسی

 از دیگر کاربرد های بانک سوله ایران

ساخت سوله های گلخانه ای صنعتی - ساخت سوله های گلخانه ای صنعتی - ساخت سوله-  ساخت سوله های ubm -