معیار انتخاب سوله های دست دوم

در زمان خرید سوله های دست دوم ارزان قیمت و استاندارد توجه به نکات زیر ضروری است.

معایب استفاده از سوله دست دوم

مهمترین ویژگی سوله دست دوم این است که بسته به نظر کارفرما به بهترین شکل ممکن نیاز سنجی شده و با هدف و نوع کاربری سوله در زمان ساخت، طراحی گردیده اند و در زمان فروش به صورت سوله دست دوم، صد در صد با هدف پروژه مطابقت ندارند. عدم تطابق به خاطر این است که در سوله های دست دوم ابعاد و فنوندانسیون سوله تغییری نمی کند به همین جهت نکته قابل اهمیت در خرید سوله های دست دوم ارتفاع، عرض دهانه و طول سوله می باشد تا نزدیک ترین سوله دست دوم، به هدف کاربری خریدار انتخاب گردد.
جهت رفع این مشکل بانک سوله ایران به شما پیشنهاد می دهد تا با مشورت با کارشناسان فروش و مشاوران این شرکت، بهترین نیاز سنجی از پروژه شما حاصل شود تا بهترین گزینه به شما معرفی گردد. نکته حائز اهمیت در معیار انتخاب سوله های دست دوم نصب با استحکام این سوله ها است که در بعضی پروژه ها به عنوان معایب پروژه یاد می شود.

معایب سوله های دست دوم غیر استاندارد


سوله های دست دوم از دمونتاژ شدن سوله هایی که تغییر کاربری داده اند حاصل می شوند اما بعضی از افراد از مواد درجه و حاصل از تخریب سوله ها استفاده کرده و سوله ای جدید با ابعادی جدید می سازند. این کار خلاف استاندارد های ساخت سوله  و فروش سوله دست دوم است. این مواد چون کیفیت و استاندارد لازم را ندارند سوله های ساخته شده نیز از کیفیت کمی برخوردارند و با وارد شدن اولین بار بر سوله صدمه می بینند و مهمترین ضعف این سوله های دست دوم عدم استحکام آنها است. معیار انتخاب در سوله های دست دوم برای استاندارد خیلی سخت و مشکل است. خرید سوله دست دوم در شرایط بازگو شده باید حتما از مراکز معتبر و شرکت ها قابل اعتماد باشد. بعضی مواقع سوله ارزان قیمت و غیر استاندارد صدمات جبران ناپذیری به همراه دارد و هزینه های بیشتر بر کارفرمایان تحمیل می کند.


معیار انتخاب سوله های دست دوم در شهر های تبریز و مناطق سرد


شهر تبریز یکی از سردسیر ترین مناطق ایران است و فروش سوله های دست دوم در تبریز و مناطق مشابه دارای شرایطی است. سوله های دست دوم در مناطق سردسیر باید استحکام بالایی داشته باشند زیرا در اکثر ماه های سال دارای برف هستند و بار برف وارد بر سوله زیاد است. و با شروع برف امکان خسارت های جبران ناپذیر برای سوله دست دوم پیش بینی می شود. دمونتاژ کردن سوله های که قرار است به فروش برسند در مناطق سردسیر مهم است اگر دمونتاژ شدن طبق استاندارد ها نباشد اسکلت فلزی سوله که مهمترین جزء سوله است آسیب می بیند و استحکام کاهش می یابد. در هنگام خرید سوله دست دوم در مناطق سردسیر باید توجه شود شرکت فروشنده تعمیر و نگهداری صحیحی از سوله داشته باشد. این ویژگی یکی از مهمترین ویژگی هایی است که در قیمت سوله های دست دوم در شهر های سردسیر اثر داشته است. بانک سوله ایران ارائه دهنده قیمت و فروش سوله های دست دوم در شهر های سردسیر زیر می باشد:
فروش سوله های دست دوم در چهار برج

فروش سوله های دست دوم در فیروق

فروش سوله های دست دوم در محمدیار آذربایجان غربی

فروش سوله های دست دوم در سردشت

فروش سوله دست دوم در سیه چشمه

فروش سوله های دست دوم در بازرگان


معیار انتخاب سوله دست دوم در گیلان و مناطق مرطوب


فروش سوله دست دوم در گیلان با توجه به شرایط جوی صورت میگیرد. زیرا در مناطق مرطوب و ساحلی در اکثر ماه های سال بارندگی بوده و رطوبت بالایی دارند. سوله ها چون با اسکلت فلزی ساخته می شوند نسبت به رطوبت حساس بوده و دچار زنگ زدگی شده و استحکام سوله کاهش می یابد. برای رفع این مشکل در زمان دپو سوله و نگهداری آن سوله را مجدد رنگ زده و از ضد زنگ استفاده می شود. معیار انتخاب سوله دست دوم در این مناطق وزن سوله است. زیرا در اثر اکسید شدن فلز وزن سوله ها کاهش می یابد . البته توجه به باد و شرایط وزش باد نیز ضروری است. چه در فصول بارانی و و چه در فصول گرم باد و بار حاصل از وزش آن در استحکام سوله مورد توجه است.


معیار خرید سوله های دست دوم


به طور کلی در زمان خرید سوله های دست دوم توجه به وزن سوله، میزان کارکرد سوله، توجه به ابعاد و اندازه دهانه ، دپو و نگهداری سوله ها، قابلیت جابه جایی و نصب مجدد سوله باید توجه شود. قیمت سوله های دست دوم بسته به وزن تعیین می گردد در زمان خرید توجه به این نکته ضروری است که سوله دست دوم گران تر از سوله های نو باشد. در زمان خرید سوله دست دوم توجه به شرایط محیطی ضروری است، در مناطق زلزله خیر استحکام سوله و قدرت زلزله همچنین موقعیت و جنس خاک حتما باید بررسی شود. تمام عوامل ذکر شده در قیمت سوله های دست دوم اثر گذار است.

از دیگر کاربرد های بانک سوله ایران

 معیار انتخاب سوله های دست دوم 

معیار انتخاب سوله های دست دوم 

مزایای سوله های دست دوم