مزایای استفاده از سوله دست دوم

مهمترین مزیت سوله های دست دوم قیمت ارزان آنها است و...

کاربرد سوله دست دوم


سوله های آماده تحویل یا سوله های دست دوم سوله هایی هستند که از پیش ساخته شده اند و به علت تغییر کاربری که داشته اند به فروش رفته اند. بهترین سوله های دست دوم سوله هایی هستند که از فولادی که تا 0.2 درصد کربن دارد، ساخته شده باشند. این نوع از فولاد دارای مقاومت بالایی است، و اگر در هنگام نصب و جوشکاری سوله دقت کافی به کار رفته شود، این سوله ها قابلیت استفاده مجدد دارند. است، و اگر در هنگام نصب و جوشکاری سوله دقت کافی به کار رفته شود، این سوله ها قابلیت استفاده مجدد دارند. شرکت بانک سوله ایران در ساخت و نصب سوله های با کیفیت تجربه بالایی دارد و سوله های ساخته شده در این شرکت قابلیت استفاده مجدد را دارند، این سوله ها با قیمت ارزانتر به بازار عرضه میگردند. سوله های آماده معمولا طبق هدف کاربردی انتخاب می گردند. مزایای سوله های دست دوم زیاد است و سوله های دست دوم در مناطقی که آب و هوای مناسب دارند و سوله کیفیتش اهمیت ندارد و برای مدت زمان مشخص استفاده می شود، معمولا کاربرد دارد.


مهمترین ویژگی سوله های دست دوم


اساسی ترین و مهمترین ویژگی سوله های دست دوم قیمت ارزان این سوله ها است. سوله های دست دوم صد درصد منطبق با نیاز مشتری نیست و باید با نوع کاربری تطبق داده شود. ولی هزینه ساخت سوله بیشتر کارفرمایان را به سمت سوله دست دوم سوق داده است. علاوه بر هزینه سوله های آماده تحویل به میزان زیادی در وقت صرفه جویی می کند و تنها زمان نصب سوله اعمال می گردد. زمانی که از سوله قرار است به عنوان انبار استفاده شود معمولا از سوله دست دوم استفاده می رود و یا زمانی که سوله قرار است برای مدت زمان کوتاهی یا به صورت فصلی استفاده شود و ... به عنوان مثال در جنوب کشور سوله هایی جهت ذخیره اولیه و کوتاه مدت تعبیه شده است ولی در سال های زراعی مختلف امکان برداشت محصول مازاد ظرفیت سوله ها وجود دارد. این سوله های دست دوم بهترین گزینه در این کاربری می باشند زیرا در سال آینده این میزان برداشت وجود نداشته و سوله بلا استفاده می ماند.


معیار های انتخاب سوله دست دوم


سوله هایی که معمولا قابلیت تغییر کاربری دارند و بلا استفاده مانده اند جهت استفاده مجدد، سازه اولیه آنها تخریب و دمونتاژ میشود در انبار شرکت بانک سوله ایران دپو شده و پس از رنگ آمیزی و مقاوم سازی مجدد جهت فروش آماده می شوند. سوله های دست دوم پس از فروش به محل نصب منتقل شده و مجدد نصب می شوند. اگر هر یک از مراحل ذکر شده به درستی اجرا نشود سوله مورد نظر کیفیت خود را از دست داده و امکان دارد با وارد شدن بار های وارد بر سوله صدمه ببیند. در مناطق سرد سیر سوله های فصلی حتما باید به بار برف مقاوم باشند تا در اثر بارش سنگین برف از بین نروند. در مناطق مرطوب نیز توجه به رنگ آمیزی و ضد زنگ اهمیت دارد. با توجه به نوع کاربری سوله و ویژگی های منطقه ای که سوله آماده در آن نصب می شود انتخاب سوله انجام می شود. سوله های دست دوم معمولا به صورت سوله های سوله دست دوم تک دهانه به صورت ۸سوله دست دوم دو یا چند دهنه با ستون مشترک به صورت ۸۸ یا ۸۸۸یا ۸۸۸۸ - سوله دست دوم دو دهانه به صورت ۸۸ - سوله دست دوم قوسی - سوله دست دوم چند ضلعی، به فروش می رسند.

قیمت سوله دست دوم در شهر های مختلف


سوله های دست دوم بر اساس اندازه و سایزشان، میزان کیفیت و استحکام سوله قیمت گزاری می شوند. در مناطق مختلف کشور شرایط آب و هوایی در کیفیت سوله به شدت تاثیر گزار است و ساخت سوله اولیه بر اساس آن شرایط است. هرچه مراحل دمونتاژ کردن و دپو کردن با کیفیت تر انجام شود سوله دست دوم قیمت بالاتری دارد. بانک سوله ایران آماده ارائه خدمات و لیست قیمت سوله های دست دوم در شهر های زیر می باشد:
قیمت سوله دست دوم در تهران

قیمت سوله دست دوم در گیلان

قیمت سوله دست دوم در کرج

قیمت سوله دست دوم در چابهار


قیمت سوله دست دوم در ارومیه
قیمت سوله دست دوم سنندج

قیمت ساخت سوله دست دوم در اراک

قیمت سوله دست دوم در تبریز

و ...

جهت بررسی قیمت دقیق و ویژگی های سوله دست دوم با نمایندگی های شرکت بانک سوله ایران تماس حاصل فرمایید.

 

از دیگر کاربرد های بانک سوله ایران

مزایای استفاده از سوله دست دوم

مزایای استفاده از سوله دست دوم

سوله آماده

قیمت سوله دست دوم در گیلان

سوله آماده تحویل