قیمت نصب سوله آماده تحویل در کرج

سوله های آماده سوله هایی هستند که تغییر کاربری داده اند و ...

قیمت نصب و اجرای سوله آماده تحویل در کرج

سوله آماده تحویل - فروش سوله آماده تحویل - خرید سوله آماده تحویلقیمت سوله آماده تحویل


زمانی که سوله ها ساخته می شوند در مرحله اول سعی بر این است که از کارفرما به بهترین شکل نظر سنجی شود. . سوله های ساخته شده بسته به هدف و کاربری خاصی طراحی و ساخته می شوند. این سوله پس از مدتی تغییر کاربری میدهد، ولی فندانسیون و ابعاد سوله تغییر نمی کند. و جهت فروش عرضه می شوند. این سوله ها، به سوله های آماده معروف هستند این سوله ها طول، عرض دهانه و ارتفاعی متناسب با قابلیت کاربری قبلی خود دارند و با هدف خریدار انطباق صد در صدی ندارند. از این رو در زمان خرید سوله های آماده باید به نکاتی کلیدی توجه شود. جهت رفع این مشکل بانک سوله ایران به شما پیشنهاد می دهد تا با مشورت با کارشناسان فروش و مشاوران این شرکت، بهترین نیاز سنجی از پروژه شما حاصل شود تا بهترین گزینه به شما معرفی گردد. نکته حائز اهمیت در سوله های آماده، نصب با استحکام این سوله ها است که در بعضی پروژه ها به عنوان معایب پروژه یاد می شود.


استفاده از سوله های آماده در کرج چه مزایایی دارد؟


از مهمترین و اصلی ترین مزایای سوله آماده ارزان قیمت بودن این سوله است. سوله های آماده این قابلیت را دارند تا در وقت شما نیز صرفه جویی نمایند. زیرا جهت ساخت سوله های نو وقت بیشتری صرف شده است. سوله های آماده بانک سوله ایران قابلیت جا به جایی راحت و نصب سریع در محل مورد نظر را دارا می باشند. در صنایع و شرکت هایی که سوله ها قرار است به مدت کوتاه استفاده شوند و یا قرار است به صورت فصلی استفاده گردند، توصیه می گردد از سوله های آماده استفاده شود. به عنوان مثال در جنوب کشور سوله هایی جهت ذخیره اولیه و کوتاه مدت تعبیه شده است ولی در سال های زراعی مختلف امکان برداشت محصول مازاد ظرفیت سوله ها وجود دارد. این سوله های آماده بهترین گزینه در این کاربری می باشند زیرا در سال آینده این میزان برداشت وجود نداشته و سوله بلا استفاده می ماند. در بعضی از واحد های صنعتی از سوله قرار است به عنوان یک انبار جهت نگهداری ضایعات استفاده شود در این زمان استفاده از سوله ای که کیفیت در آن بی اهمیت است بلا مانع است. در بعضی موارد شرکت ها و کارخانه ها قرار است تغییر مکان و تغییر کاربری داشته باشند در این صورت، سعی می شود از سوله های آماده ای استفاده شود که نزدیک ترین ابعاد و کاربری را با هدف خریدار دارند.


استفاده از سوله های آماده در کرج چه معایبی دارد؟


سوله های آماده غیر استاندارد سوله هایی هستند که از تخریب سالم سوله هاي استفاده شده ساخته نمي شوند بلکه در احداث آنها (اعم از اسکلت فلزي سوله، ديوارها و يا حتي کابل کشي و ...) از مصالح و ابزار دست دوم استفاده ميشود. این سوله ها ارزان قیمت هستند اما بزرگترین مشکل آنها عدم استحکام و کیفیت پایین این سوله ها است. این سوله ها تحمل بار های وارده بر سوله را نداشته صدمات جبران ناپذیری بر کارفرمایان وارد می کنند. در مناطق سردسیر صدمات این سوله ها بالا تر می رود زیرا برف باریده شده در این مناطق وزن بالایی دارد و سوله ها تحمل این بار برف را نداشته و با اولین برف تخریب می گردند. البته لازم به ذکر است هر سازه ای از جمله سوله بر اثر مرور زمان و قرار گرفتن در برابر عوامل متعدد جوی مانند باد و باران، فرسوده شده و از کیفیت و استحکام آن کاسته می شود.


 قیمت سوله های آماده در کرج چقدر است ؟


عوامل متعددی در تعیین قیمت سوله های آماده تاثیر گذارند. اسکلت فلزی این سازه ها یکی از مهمترین عنصر در تعیین قیمت هستند. . جهت ساخت سوله و اجزای سوله از فولادی استفاده می شود که تا 0.2 درصد کربن دارد. این نوع از فولاد دارای مقاومت بالایی است، و اگر در هنگام نصب و جوشکاری سوله دقت کافی به کار رفته شود، این سوله ها قابلیت استفاده مجدد دارند. این نوع اسکلت مناسبترین نوع اسکلت فلزی برای سوله های دست دوم هستند که در کیفیت و استحکام سوله نقشی اساس دارند.

جهت بررسی دقیق قیمت و اندازه سوله های بانک سوله ایران در سراسر کشور با نمایندگی های فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

دیگر کاربرد های بانک سوله ایران

  قیمت سوله آماده تحویل در کرج - فروش سوله آماده تحویل در کرج - خرید سوله آماده تحویل در کرج

قیمت نصب سوله آماده تحویل در کرج