ساخت سوله در کرمانشاه

ساخت سوله در کرمانشاه مانند دیگر شهر های کشور بسته به شرایط آب و هوایی است.

کاربرد های سوله در کرمانشاه

استان کرمانشاه با مساحت ۲۴٬۶۴۰ کیلومتر مربع، هفدهمین استان ایران از نظر وسعت به شمار می‌رود. استان کرمانشاه که ۱/۵ درصد مساحت کشور را دربرمی‌گیرد، از استانهای غربی به شمار می‌آید که با کشور عراق مرز مشترک دارند. ساخت سوله در استان کرمانشاه به خاطر اینکه در شهر های مرزی ایران قرار گرفته است برای واردات و صادرات مهم است. از طرفی بزرگترین صنعت کارخانه‌ای این استان تصفیه خانه نفت می‌باشد پالایشگاه کرمانشاه (قدیمی‌ترین پالایشگاه کشور بعد از آبادان) و پتروشیمی کرمانشاه در زمینه هاس صنعتی استان برای ساخت سوله ها کاربرد دارند. به علت شرایط اقلیمی محصولات کشاورزی متعددی در استان تولید می‌شود که انبار های این محصولات به صورت سوله های فلزی است. بانک سوله ایران در استان کرمانشاه دارای نمایندگی فروش و ساخت سوله می باشد که جهت بررسی ویژگی های ساخت سوله در کرمانشاه می توانید با نمایندگی های شرکت تماس حاصل فرمایید.

قیمت ساخت سوله در کرمانشاه

قیمت ساخت سوله در کرمانشاه به عوامل متعددی بستگی دارد، نوع کاربری سوله و اندازه سوله دارد. سوله های سبکتر در کرمانشاه قیمت ارزانتری دارند. کیفیت سوله که در قیمت ساخت سوله موثر است مواد اولیه و فولاد به کار رفته در ساخت اسکلت سوله است. ورق های استفاده شده در ساخت سوله در کرمانشاه       ورق فولاد ST37 است با ضخامت های ۶، ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۵، ۲۰ ، ۲۵ و ۳۰ میلیمتر استفاده می شود . در بعضی موارد دیده شده که از تیر ورق های دیگری با نام تیر ورق های جان سینوسی استفاده می شود. این تیر ورق ها بعلت سبکی وزن نسبت به تیر ورق های معمولی با مقاومت بالا امروزه در بسیاری از کشورهای پیشرفته به جهت استفاده در قاب های اصلی سازه های فلزی کاربرد فراوانی دارد . این تیر ورق ها و  کاهش چشمگیری در وزن سازه تا ۳۰% نسبت به سازه های معمولی ایجاد میشود .   

بانک سوله ایران آماده خدمات رسانی و ارائه قیمت ساخت سوله در شهر های زیر در استان کرمانشاه می باشد:

قیمت ساخت سوله در شهر قصر شیرین

قیمت ساخت سوله در شهر کرمانشاه

قیمت ساخت سوله در شهر پاوه

قیمت ساخت سوله در شهر سرپل ذهاب

قیمت ساخت سوله در شهر بیستون

 

نحوه ساخت سوله خرپایی در کرمانشاه 

نحوه ساخت سوله در شهر کرمانشاه خیلی با شهر های دیگر متفاوت نیست. در بانک سوله ایران سعی می شود سوله ها با توجه به  شرایط و اقلیم منطقه کرمانشاه، توانایی اجرایی مجری طرح ، نیاز کاربری طرح و همچنین نظر کارفرما طراحی می شوند. سوله ها به اشکالی نظیر سوله هشتی و سوله قوسی و سوله چندضلعی و  سوله خرپایی طراحی میگردند. مرحله ساخت اسکلت سوله اعم از جوشی و یا پیچ و مهره ای بر اساس نقشه تایید شده با ورق و آهن آلات مرغوب و معین شده توسط مهندس محاسب در سالن سرپوشیده کارخانه شروع می شود. در ساخـت بعد از مواد اولیه مرغوب آنچه که اهمیت میابد استفاده از ماشین آلات مدرن همراه با تکنولوژی پیشرفته و استفاده از روبات های مجهز به ابزارهای الکترونیکی و مکانیکی بسیار دقیق است. این عوامل باعث سرعت زیاد ساخت و تولید و در نهایت کاهش قیمت تمام شده محصولات تولیدی که درآخر منجر به رضایت مصرف کننده میشود . بانک سوله ایران تمام مراحل ساخت سوله در کرمانشاه به رضایتمندی مشتری و استاندارد های ساخت سوله توجه دارد.

مزایای ساخت سوله UBM در کرمانشاه

سوله هایی که در کرمانشاه استفاده می گردد بیشتر در صنعت های پتروشیمی و تصفیه خانه های نفت است. از سوله های سبک برای گلخانه ومصارف کشاورزی کاربرد دارد. سالن های ورزشی از دیگر کاربرد های سوله در کرمانشاه است. از مزایای استفاده از سوله در کرمانشاه:

صرفه اقتصادی: این ساختار به طور متوسط 15 درصد از سوله های ساخته شده با تیر ورق ارزانتر می باشد.
نصب سریع و آسان: این نوع سازه بدون نیاز به تخصص یا ابزار خاص، حتی توسط خریدار قابل نصب می باشد.
قابلیت برچیده شدن و استقرار مجدد: امکان جابجایی بدون نیاز به دمونتاژ سازه وجود دارد.
استحکام بالا
پوشش دهی کلیه فضاهایی که نیاز به جرثقیل ندارند مانند انبارها ، سالنهای تولید صنعتی ، آشیانه ها ، سالنهای ورزشی و سالنهای اجتماعات
جهت کاهش قیمت ساخت سوله در استان کرمانشاه سعی می شود تا از سوله های UBM، سوله های خرپایی، ورق های سبک وزن، سوله های بدون ستون و ... استفاده گردد. از انجایی که استان کرمانشاه در گروه استان‌های «بسیار توسعه ‌نیافته» در میان ۲۸ استان قرار دارد استفاده از سوله ها در صنعت رونق نداشته و کاربرد سوله بیشتر در بخش کشاورزی گلخانه ها، سوله های مرغداری و ... است. جهت بررسی لیست قیمت ساخت سوله در شهر های مختلف استان کرمانشاه با نمایندگان فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

نحوه ساخت سوله

ساخت سوله

ساخت سوله در کرمانشاه

ساخت سوله در کرمانشاه