ساخت سوله در بروجرد

ساخت سوله در بروجرد | جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب توجه فرمایید .


نحوه معرفی بانک سوله ایران به هموطنان بروجردی :

کمپانی بانک سوله ایران با سابقه درخشانی که در حوزه ساخت سوله در انواع مختلف ، فروش و خرید سوله دست دوم و... دارد به مشتریان این پیشنهاد را می دهد که در صورتی که خواهان دریافت خدمات کامل و به بهترین شکل ممکن می باشند حتما ازمزایای بانک سوله ایران استفاده کرده و خرید ، فروش و ساخت انواع سوله و... خود را به آن ها بسپارند .
بانک سوله ایران در حوزه طراحی، ساخت و نصب سوله ، در چشم انداز و رسالت پیش بینی شده خود در زمینه بهره گیری از فن آوری های نوین و دانش فنی  و تخصصی در زمینه ساخت سوله در بهترین قیمت، پرسنل خود در راستای ارتقاء کیفیت محصولات خود و رضایت مندی مشتریان و کارفرمایان گام برداشته و نگارش خود را مبتنی بر استقرار سیستم های نوین فنی سوله سازی، اجرایی و برنامه ریزی هدفمند و اقتصادی قرار داده تا به بهترین شکل ممکن فعالیت خود را در سطح کشور و جهان ارائه کند.
کمپانی بانک سوله ایران این اطمینان را به بروجردی های گرامی می دهد که در زمینه ساخت سوله در بروجرد تمام تلاش خود را کرده و در این راستا به ارائه بهترین خدمات خود می پردازد .
کافیست وقت را هدر ندهید و با ما تماس بگیرید.


سوله چیست ؟

سازه های فلزی شیب داری که طبق محاسبات فنی و مهندسی خاص طراحی و ساخته می شوند را با نام سوله شناخته شده هستند. این نوع سازه ها را در کارخانه ها، آشیانه های هواپیما، سالن های ورزشی، انبارهای مختلف، مرغداری ها و...مورد استفاده قرار می گیرند.

اجزاء تشکیل دهنده سوله :

اجزای تشکیل دهنده سوله توسط متخصصین بانک سوله ایران در ادامه ذکر شده است :
1.    ستون
2.    رفتر( فریم )
3.    پرلین ( پروفیل Z و C  )
4.    استرات
5.    بادبند
6.    سگراد (میل مهار )
7.    نبشی سینه بند
8.    سایه بان
9.    ستون وال پست
10.    پیچ و مهره


سوله به اشکال مختلفی طراحی و ساخته می شود . سوله ها عمدتا کاربرد صنعتی دارند و به این دلیل از نظر طراحی با سایر سازه ها متفاوت می باشد. قاب ها در این نوع سازه ها داری شیب می باشند و دهانه ها نیز نسبت به سایر سازه ها بزرگتر می باشد.
ابعاد تیرها و ستون ها در سوله ها بسیار بزرگ می باشند ، لذا جهت اجرای این سازه نمیتوان از پروفیل های موجود در بازار استفاده نمود و باید اقدام به ساخت آن ها کرد که اصطلاحا به آن تیر ورق میگویند .

ساخت سوله در بروجرد

کمپانی بانک سوله ایران اقدام به ساخت چه سوله هایی می کند ؟

سوله ها دارای انواع مختلفی می باشند ، که تمامی آن ها با توجه به درخواست مشتری در کمپانی بانک سوله ایران ، توسط متخصصین و افراد کارآزموده قابل ساخت است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی بانک سوله ایران تماس حاصل نمایید.


قیمت ساخت سوله بانک سوله ایران در بروجرد چقدر است ؟

با توجه به گستردگی انواع سوله ها و مواد تشکیل دهنده آن ، قیمت سوله ها متفاوت می باشد. بانک سوله ایران در جهت کسب رضایت مشتریان خود اقدام به ساخت سوله هایی با قیمت مناسب کرده است، لذا توصیه می شود جهت کسب اطلاعات در زمینه قیمت تمام شده ساخت  سوله مورد نظر خود ، با بانک سوله ایران تماس حاصل فرمایید و از قیمت ها باخبر شوید . همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال و یا اگر نیاز به مشاوره دارید، می توانید از مشاوران زبده و کاردان در بانک سوله ایران کمک حاصل نمایید.از دیگر اقداماتی که در کمپانی ساخت سوله ایران انجام می شود :

ساخت سوله در زاهدان

ساخت سوله در بروجرد

سوله دست دوم در سمنان | فروش سوله دست دوم در گرمسار

سوله در گیلان|ساخت سوله در رشت