مراحل ساخت اسکلت فلزی ساختمان

ارائه خدمات در خصوص مراحل ساخت اسکلت فلزی


بانک سوله ایران چه توضیحاتی درباره ساخت اسکلت فلزی ساختمان در اختیار علاقه مندان قرار می دهد؟


باید دانست اسکلت هایی که در محوطه پروژه‌های ساختمانی تولید می‌شوند بدلیل محدودیتی که در تامین برق کافی و بکارگیری و استفاده از دستگاه های جوش مدرن ، نبود ابزار صنعتی سنگین، تیم‌های متخصص و کارآزموده، رنگ آمیزی و... نه تنها از کیفیت خوب برخوردار نیستند بلکه کاملاً دست و پاگیر و دارای پروسه‌ای زمان بر هستند که بدون شک منجر به ایجاد ترافیک در معبر و مزاحمت همسایگان خواهد بود.
در روش سنتی که ساخت اسكلت فلزى در محل انجام می شود .از نظر اتصال ونصب علاوه بر موارد گفته شده ، هزینه بالایی از نظر جرثقیل دارد. از طرف دیگر با توجه به اینکه کشور ما زلزله خیز است، نگرشی جدید در تولید اسکلت های ساختمانی استاندارد پدید آمده است، این نوع ساختمان ها از نظر طراحی بسیار خاص و منحصر به فرد هستند و به صورت صنعتی و مدرن می باشند که از نظر مقاومتی قابل قیاس با اسکلت های سنتی نمی باشند.
نکته مهم دیگر این است که از نظر اقتصادی ، هزینه تولید و نصب کمتری نسبت به روش سنتی دارا می باشند.
همچنین می توان گفت : با توجه به گستره طراحی در تیر ورق ها و سازه‌های پیش ساخته، محاسبات، فضا سازی و بارگذاری نیز با آزادی عمل بالایی قابل اجرا خواهد بود.

مراحل ساخت اسکلت فلزی

درباره بانک سوله ایران :


بانک سوله ایران با تجربه بسیاری که در حوزه ساخت اسکلت فلزی دارد . به مشتریان این پیشنهاد را می دهد که در صورتی که خواهان دریافت خدمات کامل و به بهترین شکل ممکن می باشند حتما از خدمات آن ها استفاده کرده و خرید ، فروش و ساخت انواع اسکلت فلزی و... خود را به آن ها بسپارند .
قطعا همه افرادی که با مصالح ساخت و ساز بنا سر و کار دارند می دانند که برای ساخت اسکلت فلزی در کارخانه ها ابزار و لوازم خاصی لازم است و هر کارخانه ای قادر به تولید آن   نخواهد بود و هر گروهی با هر سطح فنی و دانشی  توانایی راه اندازی خط تولید را نخواهند داشت. در گام اول برای تولید کارخانه نیاز به سالن تولید مسقف دارد تا بتواند مراحل تولید را در فضایی قابل کنترل انجام دهد.
لذا به هموطنان عزیز که در خصوص مراحل ساخت اسکلت فلزی نیاز به مشاوره دارند ، پیشنهاد می شود هرچه سریعتر با بانک سوله ایران تماس حاصل کرده و از خدمات این کمپانی بهره مند شوید .


متخصصین بانک سوله ایران در خصوص  مراحل ساخت اسکلت فلزی چه توضیحاتی می دهد ؟


مراحل کلی ساخت اسکلت فلزی فولادی به شرح زیر است :

1.    شامل خاکبرداری می باشد.
2.    پیاده کردن نقشه فونداسیون انجام می گیرد .
3.    اجرای بتن مگر
4.    قالب بندی فونداسیون توسط متخصصین اجرا می شود.
5.    ارماتورگذاری
6.    بتن ریزی پی
7.    اجرای اسکلت فلزی توسط متخصصین
8.     اجرای سقف
9.    اجرای دیوار ها

در ابتدای کار یک ساختمان طراحی شده ، برای اینکه طراحی ارتباط نزدیک با یکدیگر داشته باشد ، طرحی با همکاری مهندس ساختمان تهیه می شود.
طرح پس از اینکه به صورت قابل رویت ترسیم شد ، محاسبات پایانی استاتیکی انجام می شود و در آخر وارد جزییات کار می شود سپس طرح نهایی اجرایی ترسیم می گردد.


نگاه تحلیلی به مراحل ساخت اسکلت فلزی در بانک سوله ایران به چه شکل می باشد ؟

کمپانی ساخت اسکلت فلزی سوله ایران با بیش از 40 سال سابقه در خصوص ساخت اسکلت های فلزی و سوله های دست دوم در اختیار هموطنان می باشد .

بانک سوله ایران در ساخت اسکلت فلزی و ارائه مراحل ساخت اسکلت فلزی خدماتی نظیر موارد زیر را در اختیار مشتریان قرار می دهد :
1.    سازنده انواع اسکلت فلزی جوشی و مراحا اجرای آن
2.    اسکلت فلزی پیچ و مهره ای تناژهای سبک و سنگین
3.    مراحل انجام ، ساخت و نصب اسکلت فلزی
4.      تقویت اسکلت فلزی وتامین نیروی انسانی

بانک سوله ایران با تیم فعال و متخصص خود در هدف ساخت انواع اسکلت های فلزی و مخزن و سوله در کاربری های مختلف و با سابقه کاری سعی در جهت خدمت به سرمایه گذاران و هموطنان محترم می باشد .
لازم به ذکر است بانک سوله ایران با تجهیزاتی که دارد ساخت اسکلت فلزی در محل ساخت و یا در کارگاه های مجهز از گروه های کارگری ماهر و با تجربه و تجهیزات  روز مورد نیاز از قبیل دستگاه های جوش رکتی فایرو اینورتر، دستگاه های جوش  زیرپودری ، دستگاه های جوش تحت پوشش گازدستگاه های برش  دستگاه های برش ریلی ودیزل ها و دستگاه های سوراخ کاری...) سعی در جهت ارائه هرچه بهتر خدمات به مراجعه کنندگان محترم می باشد .


نمونه کارهای ساخت اسکلت فلزی بانک سوله ایران :
جهت اطلاع از نمونه کارهای ساخت اسکلت فلزی بانک سوله ایران با دفتر مرکزی تماس حاصل نمایید.


 قیمت ساخت اسکلت فلزی در بانک سوله ایران چقدر است ؟


جهت کسب اطلاعات در زمینه قیمت تمام شده ساخت اسکلت فلزی می توانید با بانک سوله ایران تماس حاصل فرمایید و از قیمت ها باخبر شوید .
همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال و یا اگر نیاز به مشاوره دارید، می توانید از مشاوران زبده و کاردان در بانک سوله ایران کمک حاصل نمایید.

از علاقه مندان تقاضا می شود جهت ارتباط هر چه بهتر و استفاده از نظرات شما به بخش تماس با ما مراجعه نمایید و به ارائه پيشنهادات و انتقادات، بپردازید. مسلماً ما را به سمت پيشرفت و خدمت رساني هر چه بهتر هدايت مي نمايد.
همچنین چنانچه درخصوص مراحل ساخت اسکلت فلزی پيگيری خاص و يا ابهامی وجود دارد لطفاً از طريق تماس با ما كه در قسمت فوقانی صفحه قرار داده شده است با ما ارتباط برقرار نماييد.دیگر مطالب مرتبط در سایت :
فروش سوله دست دوم

ساخت اسكلت فلزى

خرید و نصب سوله دست دوم در حد نو در کرج

ساخت سوله ارزان قیمت

ساخت و فروش سوله قیمت مناسب | سوله دست دوم ارزان

فروش سوله دست دوم در آبادان

ساخت اسکلت فلزی پیچ و مهره ای

ساخت اسکلت فلزی ( اسکلت فلزی جوشی )